Skocz do zawartości

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

    • Tak
      19
    • Nie
      92


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Roelka v.2 napisał:

Rzeczywiście, szkoda, ze dzisiejsze kobiety chcą robić coś więcej w życiu niż rodzic dzieci i prac mężowe gacie. ;)

A ja to bym sobie chętnie trochę w domu posiedziała, jak taka prawdziwa "American Housewife". :D

Pewnie szybko by mi się to znudziło, ale co sobie odpocznę, to moje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czempislaw napisał:

niestety teraz kobiety w PL to juz nie sa te kobiety co pokolenie wcześniej... teraz jak bym szukał zony aby wychowywała dzieci oraz dbała o dom to bym uderzał daje na wschod ...

Pół żartem, pół serio - tak samo mówią o Meksykankach:

"- You should take Mexican wife! (Powinieneś wziąć sobie meksykańską żonę!)

- I did! They dont't make them like they used to!" (Tak zrobiłem! Już takich nie robią jak kiedyś")

 

PS. Swoja drogą tekst ze stand-upu Steve'a Trevinio, polecam można się pośmiać :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jackie napisał:

 

Wciąż to słyszę od Polaków i chętnie zobaczyłabym jakieś statystyki, pewnie łatwo je znaleźć ale nie kce mi sie teraz bo w robocie jestem. Moje własne obserwacje (które goowno znaczą bo są moje ;) ) pokazują coś dokładnie przeciwnego, to faceci są bardziej chętni do żeniaczki z imigrantkami, zwłaszcza z krajów o kulturze gdzie dbanie o rodzinę jest wciąż głównym celem życia kobiet.

Hej Jackie, to prawda, podobnie wygląda to w Polsce jeśli chodzi o Polki i obcokrajowców (szczególnie ze Wschodu).

Ja akurat znam kilka przypadków, gdzie Amerykanki wyszła za mąż za imigrantów, ale zdecydowanie więcej jest par, gdzie ślub brał Amerykanin z Imigrantką.

 

Teoretycznie mężczyźni żenią się z kobietą dla niej samej, kobiety wychodzą za mąż za Panów spełniajacych "listę wymagań"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

zostalem wylosowany z numerem 27xxx pracuje można powiedzieć w amerykańskiej firmie której oddział filia spółka nie wiem jak to nadawać jest w Polsce. 
do tego prowadzę własna działalność gospodarcza czy warto składać wniosek ds260 co powiedzieć na rozmowie w ambasadzie. 
dodam ze nie jestem w pełni zdrowia mimo 30 lat bo mam cukrzyce oraz astmę. 
czy jest wg szansa ze może mi się to udać ? 
prosze zaznajomionych z tematem o jakaś odpowiedz nakierowująca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2020 o 23:21, MocarnyHub napisał:

Witam wszystkich

zostalem wylosowany z numerem 27xxx pracuje można powiedzieć w amerykańskiej firmie której oddział filia spółka nie wiem jak to nadawać jest w Polsce. 
do tego prowadzę własna działalność gospodarcza czy warto składać wniosek ds260 co powiedzieć na rozmowie w ambasadzie. 
dodam ze nie jestem w pełni zdrowia mimo 30 lat bo mam cukrzyce oraz astmę. 
czy jest wg szansa ze może mi się to udać ? 
prosze zaznajomionych z tematem o jakaś odpowiedz nakierowująca ;)

Z tego co jest mi wiadomo ( a podobno wiem bardzo mało :)) to tylko choroby zagrażające życiu swoim i innych osób dyskfalifikują z programu DV. Składaj wniosek, walczy się do ostatniego naboju, a potem saperką. 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawex1972 napisał:

Z tego co jest mi wiadomo ( a podobno wiem bardzo mało :)) to tylko choroby zagrażające życiu swoim i innych osób dyskfalifikują z programu DV. Składaj wniosek, walczy się do ostatniego naboju, a potem saperką. 

Dziękuje za informacje mam jeszcze jedno pytanie czy własna działalność w tym przypadku działa na plus czy raczej na minus ? Zaznaczę ze do tego pracuje jeszcze na etacie. 

z góry dziękuje ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MocarnyHub napisał:

Dziękuje za informacje mam jeszcze jedno pytanie czy własna działalność w tym przypadku działa na plus czy raczej na minus ? Zaznaczę ze do tego pracuje jeszcze na etacie. 

z góry dziękuje ;)

Z pewnościa działa na plus , choc nie jest wymagana. Musisz być przygotowany na udokumentowanie posiadania wystarczajacych środków finansowych na start w US. O to możesz być zapytany w czasie rozmowy na Interview. A także o to co zamierzasz robic w ameryce i dalczego chcesz emigrować? To są pytania w zasadzie stałe. Twój numer jest wysoki i jeżeli dostaniesz zaproszenie do ambasady to będzie to raczej w przyszłe lato. Składaj DS 260 i idź za ciosem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...