Skocz do zawartości

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

    • Tak
      19
    • Nie
      92


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.06.2020 o 14:18, Halyna napisał:

Nie tyle rekord co osoby, które zostały wylosowane, założyły tutaj konto dopiero post factum (co samo w sobie jest dobrym posunięciem ze względu na wiek tego forum jak i zaangażowanie niektórych osób we wsparcie), co z resztą widać po ich ilości postów (1-2).

 

Popatrz, ja tam nie wylosowałam, a i tak odmładzam forum. W młodości siła!

Chociaż przyznam się, ze zaglądam od co najmniej 3-4 lat czasami, a od kiedy mam konto to bardzo regularnie ;) 

3 godziny temu, felipemasa napisał:

4x NOT SELECTED. Po woli odkładam kasę na prawnika - jak szczęście nie pomogło, to trzeba się do tego zabrać z innej strony :D

Poderwij Amerykankę, one są w sumie chętne do żeniaczki, tylko później mogą cię z torbami puścić, jak źle wybierzesz 

Ale w końcu podobno oddziały niemieckie przeniosą się do Polski, to kto wie, może sporo pań się u nas pojawi...

2 godziny temu, andyopole napisał:

Masz rację! Ktoś musi wreszcie postawić Trumpa przed sądem! ;)

Aj, Andy, masz chłopie marzenia. Ja myślę, że ten, kto ma pieniądze, jakimś cudownym zbiegiem okoliczności, nigdy tam nie trafia. Taka dziwna zależność nieprawdaż? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iskierka napisał:

 

Poderwij Amerykankę, one są w sumie chętne do żeniaczki, tylko później mogą cię z torbami puścić, jak źle wybierzesz 

Ale w końcu podobno oddziały niemieckie przeniosą się do Polski, to kto wie, może sporo pań się u nas pojawi...

 

jak już to dużo więcej będzie panów , nasze panie będą w siódmym niebie ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czempislaw napisał:

jak już to dużo więcej będzie panów , nasze panie będą w siódmym niebie ...

Niby racja, ale Panie mają rodziców i rodzeństwo, jak już będą mieć obywatelstwo to mogą też i któremuś bratu zasponsorować wizę, także się poważnie przyglądać :) 

A co do Pań to nie wiem, te Amerykańskie chłopaki niezbyt chętne do żeniaczki, chociaż wojskowi to chyba faktycznie jakoś bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iskierka said:

Niby racja, ale Panie mają rodziców i rodzeństwo, jak już będą mieć obywatelstwo to mogą też i któremuś bratu zasponsorować wizę, także się poważnie przyglądać :) 

A co do Pań to nie wiem, te Amerykańskie chłopaki niezbyt chętne do żeniaczki, chociaż wojskowi to chyba faktycznie jakoś bardziej :D

Wojskowi chetniej i szybciej sie żenią bo wtedy moga opuścić koszary i mieszkać w normalnych domach/mieszkaniach. Cywile chętnie biorą śluby z żołnierzami bo daje to pewne benefity. ;)  Dodam, ze żołnierze Amerykańscy bardzo sobie chwalą Europejskie kobiety.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Wojskowi chetniej i szybciej sie żenią bo wtedy moga opuścić koszary i mieszkać w normalnych domach/mieszkaniach. Cywile chętnie biorą śluby z żołnierzami bo daje to pewne benefity. ;)  Dodam, ze żołnierze Amerykańscy bardzo sobie chwalą Europejskie kobiety.

Coś w tym jest, mąż mi mówił dokładnie o tym samym (koszary). No i faktycznie jak się ma wojskowego w rodzinie, to mnóstwo benefitów (pensje/emerytury, opłacone bądź częściowo finansowane studia, różne stypendia dla dzieci i współmałżonków, preferencja wyboru przy niektórych ofertach pracy), no nic tylko brać.  Śmiałam się do lubego, ze powinien się do armii zaciągnąć, to szybciej do niego przyjadę. Ale że on ma miękkie serce, to na wojaka się nie nada. 

Co do tych Europejek - nie-żołnierze też  :) Mój luby stwierdził, że jak umrę przedwcześnie albo się z nim rozwiodę to jedzie do Polski szukać kolejnej żony :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2020 o 11:14, Iskierka napisał:

Poderwij Amerykankę, one są w sumie chętne do żeniaczki

 

Wciąż to słyszę od Polaków i chętnie zobaczyłabym jakieś statystyki, pewnie łatwo je znaleźć ale nie kce mi sie teraz bo w robocie jestem. Moje własne obserwacje (które goowno znaczą bo są moje ;) ) pokazują coś dokładnie przeciwnego, to faceci są bardziej chętni do żeniaczki z imigrantkami, zwłaszcza z krajów o kulturze gdzie dbanie o rodzinę jest wciąż głównym celem życia kobiet.

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jackie napisał:

 

Wciąż to słyszę od Polaków i chętnie zobaczyłabym jakieś statystyki, pewnie łatwo je znaleźć ale nie kce mi sie teraz bo w robocie jestem. Moje własne obserwacje (które goowno znaczą bo są moje ;) ) pokazują coś dokładnie przeciwnego, to faceci są bardziej chętni do żeniaczki z imigrantkami, zwłaszcza z krajów o kulturze gdzie dbanie o rodzinę jest wciąż głównym celem życia kobiet.

Jestem dokladnie przeciwnego zdania. Moja mysl pochodzi z mojej glowy, czyli z niczego.  ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iskierka napisał:

Coś w tym jest, mąż mi mówił dokładnie o tym samym (koszary). No i faktycznie jak się ma wojskowego w rodzinie, to mnóstwo benefitów (pensje/emerytury, opłacone bądź częściowo finansowane studia, różne stypendia dla dzieci i współmałżonków, preferencja wyboru przy niektórych ofertach pracy), no nic tylko brać.  Śmiałam się do lubego, ze powinien się do armii zaciągnąć, to szybciej do niego przyjadę. Ale że on ma miękkie serce, to na wojaka się nie nada. 

Co do tych Europejek - nie-żołnierze też  :) Mój luby stwierdził, że jak umrę przedwcześnie albo się z nim rozwiodę to jedzie do Polski szukać kolejnej żony :D 

niestety teraz kobiety w PL to juz nie sa te kobiety co pokolenie wcześniej... teraz jak bym szukał zony aby wychowywała dzieci oraz dbała o dom to bym uderzał daje na wschod ...

  • Haha 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, czempislaw said:

niestety teraz kobiety w PL to juz nie sa te kobiety co pokolenie wcześniej... teraz jak bym szukał zony aby wychowywała dzieci oraz dbała o dom to bym uderzał daje na wschod ...

Rzeczywiście, szkoda, ze dzisiejsze kobiety chcą robić coś więcej w życiu niż rodzic dzieci i prac mężowe gacie. ;)

  • Like 5
  • Dziękuję! 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...