Skocz do zawartości

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

    • Tak
      19
    • Nie
      92


Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, Pawex1972 said:

Więcej optymizmu. Nie zakadaj z góry, że wszystko skompiluje się jeszcze bardziej. Pomijając koronawirusa omawiany numer był zazwyczaj brany. 

Chyba, ze nie byl np. przez ostatnie 5 lat, bo w DV17 konczylo sie na 32k, w DV18 doszlo w VB tylko do 28k, w DV19 konczylo sie na 32k, a w DV20 jak jest to kazdy widzi. Juz raz sobie wrozyles kiedy bedziesz current i bedziesz mial interview. Przypomniec Ci jak trafne okazaly sie Twoje przewidywania? A to jeszcze nawet przed COVIDem bylo...

@Klaudynaa Jedyne co mozna sensownie w tej chwili powiedziec to: zobaczymy. Nawet nie jest jeszcze wiadomo ilu ludzi wylosowali. Kazdy kto Ci dzisiaj mowi czy to "dobry" czy "zly" numer, pieprzy od rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Xarthisius napisał:

Chyba, ze nie byl np. przez ostatnie 5 lat, bo w DV17 konczylo sie na 32k, w DV18 doszlo w VB tylko do 28k, w DV19 konczylo sie na 32k, a w DV20 jak jest to kazdy widzi. Juz raz sobie wrozyles kiedy bedziesz current i bedziesz mial interview. Przypomniec Ci jak trafne okazaly sie Twoje przewidywania? A to jeszcze nawet przed COVIDem bylo...

@Klaudynaa Jedyne co mozna sensownie w tej chwili powiedziec to: zobaczymy. Nawet nie jest jeszcze wiadomo ilu ludzi wylosowali. Kazdy kto Ci dzisiaj mowi czy to "dobry" czy "zly" numer, pieprzy od rzeczy.

Jeżeli ktoś chce - szuka sposobu, jeżeli nie chce - powodu. Skupiłeś się na wybranych latach które pasują do twojej pesymistycznej wypowiedzi. Wnioski należy złożyć i czekać cierpliwie przy tych numerach na Current. Nie podcinaj ludziom skrzydeł. Nie idź tą drogą. 

Moje przewidywania się sprawdziły. Obstawiałem sierpień a wyszedł maj. Jedynie Covid wszystko zblokował. 

Edytowane przez Pawex1972
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Pawex1972 said:

Jeżeli ktoś chce - szuka sposobu, jeżeli nie chce - powodu. Skupiłeś się na wybranych latach które pasują do twojej pesymistycznej wypowiedzi. Wnioski należy złożyć i czekać cierpliwie przy tych numerach na Current. Nie podcinaj ludziom skrzydeł. Nie idź tą drogą. 

Nie podcinam nikomu skrzydel, tylko mowie, ze jest za wczesnie zeby cokolwiek powiedziec.

8 minutes ago, Pawex1972 said:

Moje przewidywania się sprawdziły. Obstawiałem sierpień a wyszedł maj. Jedynie Covid wszystko zblokował. 

To dla przypomnienia Twoje bzdurne przewidywania: https://forum.usa.info.pl/topic/28795-dv-2020-wątek-dla-osób-które-wygrały-gc-i-mają-pytania/?do=findComment&comment=300490 a potem drugi hit odnosnie cutoffu na kwiecien https://forum.usa.info.pl/topic/28795-dv-2020-wątek-dla-osób-które-wygrały-gc-i-mają-pytania/?do=findComment&comment=300515

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

Nie podcinam nikomu skrzydel, tylko mowie, ze jest za wczesnie zeby cokolwiek powiedziec.

To dla przypomnienia Twoje bzdurne przewidywania: https://fo..... 

Czy ty zawsze musisz z każdym iść na kolizyjny kurs? Proponuję zrezygnować z twojej aroganckiej i butnej postawy. Jesteś chyba archeologiem i to dość uszczypliwym. 

Rację ma Jackie. Odpowiedź brzmi " Nie wiem", bo nikt nie wie. Temat zakończony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Klaudynaa napisał:

No nic , zobaczymy ... :) co będzie to będzie mam nadzieje ze wszystkim co wylosowali i chca zaczac zycie w Stanach się uda :) 

To, że ktoś ma case number 30,000 nie oznacza, że jest tym numerem w kolejce. Są gaps między numerami i w rzeczywistości możesz być 20,000. Druga sprawa to warunki udzielenia wizy imigracyjnej są wyższe niż w poprzednich latach, co wypunktowałem w poprzednim temacie. Sporo ludzi nie otrzyma w tym roku IV właśnie przez to, należy spodziewać się "dolosowań".

Edytowane przez whysoserious3
  • Like 1
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, whysoserious3 napisał:

To, że ktoś ma case number 30,000 nie oznacza, że jest tym numerem w kolejce. Są gaps między numerami i w rzeczywistości możesz być 20,000. Druga sprawa to warunki udzielenia wizy imigracyjnej są wyższe niż w poprzednich latach, co wypunktowałem w poprzednim temacie. Sporo ludzi nie otrzyma w tym roku IV właśnie przez to, należy spodziewać się "dolosowań".

Dokładnie tak. Jest trudniej otrzymać wize, zatem duże numery mają i tak sporo szansy. Chodź poprawna odpowiedź brzmi " Nikt nie wie dokładnie". Tylko na ten moment spekulujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, whysoserious3 napisał:

To, że ktoś ma case number 30,000 nie oznacza, że jest tym numerem w kolejce. Są gaps między numerami i w rzeczywistości możesz być 20,000. Druga sprawa to warunki udzielenia wizy imigracyjnej są wyższe niż w poprzednich latach, co wypunktowałem w poprzednim temacie. Sporo ludzi nie otrzyma w tym roku IV właśnie przez to, należy spodziewać się "dolosowań".

 

11 minut temu, Pawex1972 napisał:

Dokładnie tak. Jest trudniej otrzymać wize, zatem duże numery mają i tak sporo szansy. Chodź poprawna odpowiedź brzmi " Nikt nie wie dokładnie". Tylko na ten moment spekulujemy. 

Kochani, jak to mówią "kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana" i "nadzieja zawsze umiera ostatnia"

Ja zalecam mieć nadzieję, tym bardziej, że, tak jak wcześniej napisał @whysoserious3, so lekko zmienione warunki, w tym roku: przede wszystkim doszła deklaracja środków i dóbr finansowych + aktualna sytuacja związana z COVIDem, bezrobociem w USA i zamieszkami raczej nie będzie zachęcać ludzi do emigracji, tym bardziej, że ponosi ona ze sobą spore koszty, a ludzie mogą po prostu nie miech tych pieniędzy.

A żeby szczęściu trochę pomóc, na wszelki wypadek wysłać zgłoszenie do loterii również w tym roku (w razie, gdyby jednak numer ostatecznie okazał się za wysoki), te 5 miesięcy szybko zleci ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...