Jump to content

Jackie

Administrator
 • Content Count

  4,910
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

Everything posted by Jackie

 1. Gratuluję nowego stawu i życzę szybkiego powrotu do 100% sprawności!
 2. Żeś se wybrała Ma być zimno i lać w niedzielę. My z kolei na weekend do Michigan obchodzić Dzień Matki, też ma być nie za fajnie
 3. Ale sponsorować tylko pod pewnymi przypadkami które opisałam wyżej.
 4. Musiałby dodatkowo być albo sierotą, lub mieć rodzica/ów z odebranymi prawami rodzicielskimi. Oraz zdaje mi się (nie chce mi się teraz sprawdzać) działa to tylko do 16go roku życia.
 5. Nikt ci swojego numeru nie użyczy, zwłaszcza w celach bankowych. Nie masz znajomych w USA którzy mogą pomóc?
 6. Jeszcze raz ostrzegam, następnym razem będzie ban. Zaloz se osobny watek na ten temat.
 7. Proszę założyć osobny wątek anty-szczepionkowy. W tym wątku i każdym innym każdy taki post będzie usuwany i autor dostanie ostrzeżenie.
 8. https://www.amazon.com/Sunany-Inflatable-Airplane-Pillow-Adjustable-Traveling/dp/B07K69DZWK/ref=sr_1_3?crid=MV2C4UWHCCJL&dchild=1&keywords=inflatable+cube+for+airplane&qid=1617279890&sprefix=inflatable+cube%2Caps%2C181&sr=8-3
 9. Większość moich ukochanych restauracji nie przetrwała corony w tym Maud's Liquor Bar (wbrew nazwie nie bar tylko restauracja), ale przejrzę dziś wieczorem co jest jeszcze czynne. W Chicago jest od groma świetnych knajp
 10. Jeszcze nie spotkałam dobrej polskiej restauracji w Chicago. Jest kilka w których jest w miarę smaczne jedzenie, ale podają też np. gyrosa Swego czasu chadzaliśmy do rosyjskiej knajpy Russian Tea Time Restaurant ale nie wiem jak jest teraz bo mieli remont i pozmieniali menu.
 11. https://apostazja.info/index.php/procedura-b/za-granica
 12. W niektórych sklepach jest to praca dla niepełnosprawnych (w tym umysłowo). Podobnie jak pakowacze.
 13. Ja używam tych https://www.amazon.com/Reusable-Foldable-Shopping-Washable-Lightweight/dp/B07G537CK4/ref=sr_1_29?crid=151U1MXOWKW7A&dchild=1&keywords=nylon+shopping+bags&qid=1616178792&sprefix=nylon+shopping%2Caps%2C176&sr=8-29 Można prać w pralce więc zawsze są czyste. W niektórych sklepach w okolicy już zezwalają na użycie własnych toreb, ale trzeba je pakować samemu.
 14. Jedyne zamieszki sklepowe które tu widziałam były o papier toaletowy
 15. No i masz, jak ja teraz spać będę?
 16. Nie karmić trolla to sobie pójdzie
 17. Musi być obywatelem od urodzenia, to gdzie się urodził nie ma znaczenia.
 18. Jeśli siostra była obywatelką lub miała GC to dziecku należą się tzw. survivor benefits. Skontaktować się natychmiast z Social Security.
 19. Czy ta osoba dostaje jakiekolwiek pieniądze z Social Security?
×
×
 • Create New...