Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Myśmy z mężem odkopali ostatnio w jego kolekcji całe dwa pierwsze sezony Heroes'ow :) to był serial! Juz kończyny oglądać, trzeba bedzie sciągnąć pozostałe sezony, szkoda ze przerwali kręcenie tego. Co prawda zrobili nowa czesc Heroes: Odrodzenie, ale podobno lipa i całkowicie nowa obsada. Ja z kolei oglądam Supernatural jak akurat trafie w tv, nawet moze byc. Shameless oczywiście przewspaniały :) GoT obejrzałam i śledzę wszystkie teorie fanowskie :) teraz oglądam jedynie to co w tv bo mam za wolnego neta na netflixa, ewentualnie to co kupimy na blueray czy ściągniemy z neta. 

Ma byc niedługo fajny serial o gianni versace! Ten chce obejrzeć, jakos w tym miesiącu premiera, dzisiaj u ellen było o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
19 godzin temu, Patipitts napisał:

Myśmy z mężem odkopali ostatnio w jego kolekcji całe dwa pierwsze sezony Heroes'ow :) to był serial! Juz kończyny oglądać, trzeba bedzie sciągnąć pozostałe sezony, szkoda ze przerwali kręcenie tego. Co prawda zrobili nowa czesc Heroes: Odrodzenie, ale podobno lipa i całkowicie nowa obsada. Ja z kolei oglądam Supernatural jak akurat trafie w tv, nawet moze byc. Shameless oczywiście przewspaniały :) GoT obejrzałam i śledzę wszystkie teorie fanowskie :) teraz oglądam jedynie to co w tv bo mam za wolnego neta na netflixa, ewentualnie to co kupimy na blueray czy ściągniemy z neta. 

Ma byc niedługo fajny serial o gianni versace! Ten chce obejrzeć, jakos w tym miesiącu premiera, dzisiaj u ellen było o tym.

Ach tak, obejrzelismy Heroes w calosci po raz wtory jakies dwa lata temu. Bardzo milo sie wspominalo :) A Heroes: Reborn ma troche wspolnych postaci z oryginalu, ale tez oryginalowi niestety nie dorownuje...

A juz niedlugo zasiade do nowego sezonu Black Mirror :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Ja jakoś nie mogę się wciągnąć. Obejrzałam 5 odcinków pierwszego sezonu I ogólnie serial nie jest nudny ale po odłozeniu pilota, jakoś nie jestem podekscytowana aby do niego wrócić. Wszyscy mówią, że super, wyciskacz łez itp. ale na mnie niestety tak nie zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

Ja jakoś nie mogę się wciągnąć. Obejrzałam 5 odcinków pierwszego sezonu I ogólnie serial nie jest nudny ale po odłozeniu pilota, jakoś nie jestem podekscytowana aby do niego wrócić. Wszyscy mówią, że super, wyciskacz łez itp. ale na mnie niestety tak nie zadziałał.

Premiera tego serialu zbiegła się z moim powrotem z porodówki. Jak jestem fanką wszelkich GoT, Dexterów i innych raczej mrocznych produkcji, to przez hormonalne pranie mózgu był to jedyny chyba serial po którym nie miałam koszmarów :) A wyłam nawet na reklamach i krótkich zajawkach odcinków :lol: No i cały czas przyjemnie mi się ogląda, z tym że już nie wyję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roelka napisał:

"One day at a time."

2 sezony na Netflixie. Swietny serial. Komediowy, ale kilka razy niezle sie poryczałam. :P

Ze wzruszenia czy smiechu?

Ja ostatnio taki mam humor, ze nonstop ogladam jakies filmy z kategorii romantyczne. Normalnie jeszcze brakuje mi pudla lodow i kilku kotow, zeby zostac singielka roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ilon napisał:

Ze wzruszenia czy smiechu?

Ja ostatnio taki mam humor, ze nonstop ogladam jakies filmy z kategorii romantyczne. Normalnie jeszcze brakuje mi pudla lodow i kilku kotow, zeby zostac singielka roku. 

Ze śmiechu i wzruszenia. :) W sumie serial obejrzeliśmy praktycznie odcinek za odcinkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...