Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie skonczylam Shameless (nie ogladam poki co nowego sezonu, bo czekam az caly wyjdzie) poki co jeden z moich ulubionych seriali. Dzisiaj tez skoncze Orange is the new black, a pozniej... no wlasnie, co pozniej? Poleccie cos smiesznego na zimne wieczory :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 13.12.2017 o 20:12, katlia napisał:

Mi sie podoba The Marvelous Mrs. Maisel, na Amazon Prime. No, i The Crown, na Netflix. Nie, ze smieszne per se (chociaz Mrs. Maisel jest o stand up comic) ale dobry escape :)

Tez lubię The Marvelous Mrs. Maisel, czekam za nowym sezonem! :) teraz oglądam Welcome to Sweden 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 12/20/2017 o 12:59, margherita_s napisał:

 i "Shameless". 

Jak dla mnie super serial. Nie wiem czy dlatego, ze pomimo takiej troche patologii wciaz mega smieszny, czy dlatego ze niektore historie serialowe moglabym przypisac swojemu zyciu :D 

Ja zaczelam ogladac The Ranch na Netflixie. Dosc zabawny. Obejrzalam co prawda dopiero 3 odcinki, ale dam znac jak skoncze. Ostatnio cos wiecej filmow ogladam niz seriali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uwielbiałam Desperate Housewives i bardzo żałuje że już się skończył.. ;( 

Z takich co jeszcze lecą to zdecydowanie How To Get Away with Murder (  nikt o nim nie wspomniał ? ) Greys Anatomy ( chociaz to juz chyba 13 sezon),  Shamless (Frank wymiata ;) ), Modern Family i Homeland ( pierwszy sezon był rewelacyjny potem troszkę sie skiepścił ale dalej jest ok) 

Z jedno sezonowych podobały mi się Big Little Liars i The Sinner

The handmaid's tale - pierwszy sezon super- zobaczymy jak dalej... 

Absolutnie nie mogę znieść Walking Dead, lata temu dookoła były tylko ohy i ahy i wymęczyłam chyba 3 albo 4 sezony ( do więzienia chyba, albo do tego jak kilka odcinków szli po jakis torach...) i teraz jak tylko widzę cokolwiek z tym tematem związane to aż mnie trzęsie z zażenowania... ;)

Ilonka, poleć jakieś filmy bo na seriale ostatnio brak czasu, a dawno czegoś dobrego nie oglądałam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...