Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, ilya_ napisał:

no co - kanape kupuja. Przeciez laska musi miec na czym dupsko usadzic.

A tak swoja droga - czy te sooby co przylatuja na tych narzeczenskich wizach to moga pracowac ? Dostaja oni work permit ? Bo jeszcze nie widzialem aby ktos powiedzial " musze isc do pracy" czy cos...wyglada to jakby takie wakacje dla nich...

Nie ma możliwości by legalnie pracować na wizie narzeczeńskiej. O work permit można się starać dopiero po ślubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RobertNYc napisał:

Nie ma możliwości by legalnie pracować na wizie narzeczeńskiej. O work permit można się starać dopiero po ślubie.

Nieprawda. Mozna wystapic o EAD na wizie narzeczenskiej tyle ze one jest wazny tylko 3 miesiace o ile dobrze pamietam wiec nikt w praktyce tego nie robi. Natomiast obydwa powyzsze zdanie sa nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ilya_ napisał:

no co - kanape kupuja. Przeciez laska musi miec na czym dupsko usadzic.

A tak swoja droga - czy te sooby co przylatuja na tych narzeczenskich wizach to moga pracowac ? Dostaja oni work permit ? Bo jeszcze nie widzialem aby ktos powiedzial " musze isc do pracy" czy cos...wyglada to jakby takie wakacje dla nich...

Ja przylecialam na narzeczenskiej w listopadzie, AOSa razem z work permitem wyslalam pod koniec grudnia i pozwolenie dostalam dopiero ostatniego marca. Wiec przez kilka miesiecy bylam utrzymanka na wakacjach :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

Wczoraj spróbowałem obejrzeć na YT jakieś odcinki. To glupsze od Big Brothera, dałem sobie spokój. 

A mnie się podoba! Trochę odmóżdża, rzeczywiscie, ale z kilkoma uczestnikami trochę się nawet utożsamiam (np. w tym sezonie jest dziewczyna z Meksyku, która zostawiła rodzinę, przyjaciół, w US czuje się samotna - to ja sprzed roku :) ). Poza tym, ten show jest zabawny, dla mnie idealny na niedzielny wieczór :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...