Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kzielu napisał:

Jak zmieniłem '15 na '18 i koledzy się pytali dlaczego to im powiedziałem że AC siadało (prawda) i coś tam było do wymiany (nie pamiętam) - naśmiewali się pozniej że zamiast naprawić to zmieniłem na nowy... Więc generalnie pomysł nie głupi ;)

Zawsze to bezpieczniej, osiemnastka nie podlega już pod prokuratora.:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pelasia napisał:

Ja myślałam, że to babskie zachowanie, a tu chyba bardziej polskie :P

U nas, w porze monsunowej zawsze można liczyć na jakiś deszcz, który pomoże front shield jako tako oczyścić. 

Edytowane przez andyopole
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andyopole napisał:

Miło, jak widać wyżej ten weekend u mnie był mało nudnym. 

Ja generalnie lubie pogrzebac - znajomym hamulce i inne rzeczy wymieniam a sam przy swoich praktycznie wszystko poza wyciaganiem silnika / skrzyni, rzeczami ktore wymagaja specjalistycznych narzedzi (zwykle wiekszych maszyn bo narzedzia to mam praktycznie wszystkie). Od biedy alignment tez zrobie tyle ze to upierdliwe a poniewaz w sezonie srednio montuje / zmieniam trzy komplety opon,  czaje sie do kupna uzywanego urzadzenia do montowania i wywazania kol (od razu mi kolegow przybedzie - niestety kolezanek az nie tak wiele ;-) )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, andyopole napisał:

Podłoga olejowana? Fotke chcę zobaczyć. :D

Żadna tam olejowana, dębowe deski już kupione polakierowane, ale majster polecił jakiś preparat do konserwacji i trzeba było po nałożeniu poczekać aż dobrze wyschnie. Całość  prezentuje się tak:

AAE64014-869E-46B1-AD68-E2D8AE79C5B9.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, andyopole napisał:

Bardzo podobne do moich, zrobiłem chyba dwa lata temu.  Widzę że trochę zostało, ja wyliczylem niemal co do deski.

Kolor faktycznie bardzo podobny, ale wydaje mi się, że nasze dechy szersze (mamy 3.25 cala). My z desek do podłogi mieliśmy zrobione też listwy i zostało jedno nieotworzone pudło do zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...