Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

22 minutes ago, ilon said:

OK w koncu po kilku tygodniach (albo nawet miesiacach) dziennego sprawdzania:

image.thumb.png.3edb7c37f4d37f4e7d826c22433991ca.png

 

Po prawie dwoch latach bilet zabookowany na pazdziernik! Rzucam screenshota jak ktos rowniez szuka lotow na trasie Waszyngton-Krakow. 

Taniutko. :) ja znalazlam w podobnej cenie Chicago - Wawa. Wyglada na to ze bedziemy w Polsce w tym samym czasie. :D Milego pobytu zycze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponawiam pytanie. Moze ktos zna dobrego chemika, ktory chcialby sie przeniesc do Canby, Oregon. Nasz zrobil PhD i mu  (woda sodowa?) skrzydla urosly. Poczul sie duzo drozszy.

Nie musi być Polak ale dobrze by było w pracy po polsku pogadać. ;)

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Xarthisius napisał:

Moze nalezalo mu wiecej zaplacic. :)

Zarabial zupelnie przyzwoicie. Chcialbym miec tyle. Na wiosne zaplacilismy mu transfer z East Coast. Marzec - kwiecien, chyba z szesc tygodni platnego wolnego dostal na przygotowanie i przeprowadzenie dysertacji. Zanim kupil auto, przez kika miesiecy bujal sie wypozyczonym przez firme.

  A tak poza tym to len, brudas i balaganiarz. Moze dostal gdzies posade na Universytecie gdzie bedzie mogl dalej leniuchowac.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemika chyba tu nie znajdę? 

Za to w tym quiz zdobyłem 73% dobrych odpowiedzi. Jak na krótkotrwałego imigrantów, nieamerykanina chyba zupełnie nieźle? 

Bez googlowania!

 

https://explore.reference.com/can-you-pass-this-u.s.-geography-quiz-1/50?

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

Niestety otwiera się tylko jedno, ostatnie pytanie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kzielu napisał:

Tak po cichu liczylem na to ze ktos majacy wiecej czasu w pracy i bardziej digital niz ja ten link odnajdzie. :)

 

No to zacytuje Wincentego Pstrowskiego: "kto da wiecej co ja?"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...