Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, andyopole said:

Ambitne przedsięwzięcie. Wrzuc jakies fotki! 

To jeszcze spod domu, przed wyjazdem...

Swoją drogą pomiędzy Indianapolis a Quad cities w Iowa gdzie zaleglem na noc nie ma zupełnie nic, pola, pola i pola... (I dwa niewielkie miasta w IL - w jednym z nich chyba forumowicze mieszkają jak dobrze wydrukowałem więc bez obrazy ;) )

PXL_20210903_222411334.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, kzielu said:

Swoją drogą pomiędzy Indianapolis a Quad cities w Iowa gdzie zaleglem na noc nie ma zupełnie nic, pola, pola i pola... (I dwa niewielkie miasta w IL - w jednym z nich chyba forumowicze mieszkają jak dobrze wydrukowałem więc bez obrazy ;) )

Na lewo soja, na prawo kukurydza. Taka roznorodnosc, a Ty sie czepiasz... Mam nadzieje, ze miales okna zamkniete, bo wczoraj gdzies obornik wylewali i walilo w calym "miescie".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Xarthisius napisał:

Na lewo soja, na prawo kukurydza. Taka roznorodnosc, a Ty sie czepiasz... Mam nadzieje, ze miales okna zamkniete, bo wczoraj gdzies obornik wylewali i walilo w calym "miescie".

Moje ostatnie mieszkanie w UK było na wsi. Kiedyś wróciłem w piątek z pracy i okazało się że dookoła po polach rozrzucili obornik, na dodatek po swiniach a on daje po nosie okropnie. Nie bylo rady, wprosiłem się na weekend do kolegi, który mieszkał 15 mil dalej, w Brandon. Gdyby jednak uczciwie podsumować sposób w jaki spędziliśmy ten weekend znacznie zdrowiej byłoby wdychać wiejskie zapachy. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...