Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, ilon napisał:

Kurcze, ja przestalam kupowac avocado toast, nie chodze juz na $7 latte do starbucksa a domu jak nie bylo tak nie ma. Widze ze licho wypadam na tle was wszystkich :D 

Jak sie chce mieszkac z widokiem na Capitol. ...    :)

Trzeba sie zakwaterowac na Greenpoincie w basemencie, bedzie taniej.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ilon napisał:

W przysiadzie w srode bylo 185, nie wiem czy wystarczajaco na forumowe standardy LOL. 

A ile Ci placa od kilograma?  

 

edit: podejrzewam ze sama doplacasz za to ze mozesz poniesc ten ciezar. Musi byc odwrotnie. Gdy mnie sie zachcialo zwiedzac Europe to kupilem autobus, wynajalem sie do biur turystycznych i mialem przyjemne  z pozytecznym. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ilon said:

W przysiadzie w srode bylo 185, nie wiem czy wystarczajaco na forumowe standardy LOL. 

Moim zdaniem swietny wynik (sam z siebie) - a dodatkowo to wiekszosc cwiczacych w ogole ani przysiadow ani martwego w ogole nie robia a to jest absolutna podstawy wiec w ogole respekt :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wyszedłem z "Evacuation warning". Właśnie dostałem wiadomość, że już nie jestem objęty. Po raz pierwszy solidnie się paliło dość blisko - 7 mil w linii prostej - ale generalnie dwie doliny - czyli jakby zeszło w jedną (co prawda zurbanizowaną) i podeszło pod górkę i zeszło to byłbym w centrum. Ale spaliłoby się wtedy chyba z kika tysięcy domków. Aczkolwiek pył i sadzę to na ogródku mam chyba na 1 mm równiusieńko pokrytą. Na szczęście wiatr ustał i zdołali zabezpieczyć kolejne domy, ale gdyby wiatr wiał 24h dłużej to straty mogły być kolosalne. Pod tą pierwszą górkę to ogień w tym wietrze podzszedł w 2 godziny. A domy zaczęły się palić szybciej niż ogień podszedł pod płoty. Iskry i palące się fragmenty drzew (palmy i iglaki głównie) dobry wiatr przewiewa z kilkadziesiąt metrów. Spada to na dach i jak złapie ciut drewna z poddasza to praktycznie po 20-30 minutach dom już jest nie do ugaszenia. Oj te wszystkie mensions z kartonu, gipsu i papieru ...

https://www.cnn.com/2022/05/13/weather/orange-county-california-fire-drought/index.html

Welcome to California. Jeszcze San Andreas i będzie pełnia atrakcji. BTW ubezpieczalnie wymawiają u nas powszechnie ochronę przed trzęsieniami ziemi - chyba się coś w prawie zmieniło bo to chyba w CA nie mogło być opcjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mcpear napisał:

Aczkolwiek pył i sadzę to na ogródku mam chyba na 1 mm równiusieńko pokrytą

Mialem tak dwa lata temu. U mnie w miasteczku nie widziano slonca przez tydzien, tyle bylo dymu. Ja widzialem codziennie, tam gdzie wtedy pracowalem bylo troche lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, andyopole said:

Jak sie chce mieszkac z widokiem na Capitol. ...    :)

Hehehe, ogolnie to nie chce ale to nie moja wina ze Capitol taki duzy ze akurat go widac :D 

 

11 minutes ago, kzielu said:

Moim zdaniem swietny wynik (sam z siebie) - a dodatkowo to wiekszosc cwiczacych w ogole ani przysiadow ani martwego w ogole nie robia a to jest absolutna podstawy wiec w ogole respekt :)

To jest taki absolutny max na ten moment, moze jak za rok mi firma zacznie placic za premium health insurance to pyknie 2ka z przodu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, ilon said:

Hehehe, ogolnie to nie chce ale to nie moja wina ze Capitol taki duzy ze akurat go widac :D 

 

To jest taki absolutny max na ten moment, moze jak za rok mi firma zacznie placic za premium health insurance to pyknie 2ka z przodu :P 

225 - po dwie 45-ki. Przy okazji zrob video z panow w silowni przygladajacych sie w trakcie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...