Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak wywloklem TV z Costco dzis. Wprawdzie mierzylem na 65 inch ale upatrzony LG w tym rozmiarze juz w srode byl "out of store" wiec doszedlem do wniosku ze jesli TV sluzy mi glownie do ogladania wiadomosci to wystarczy 60". Wzialem ciamciunga za $678. Ten sam model, size 65", kosztowal $949. To byl moj pierwszy raz gdy bralem aktywny udzial w zakupach na Black Friday, zawsze w te swiateczne weekendy omijalem sklepy z daleka zajmujac sie biesiadowaniem. Teraz jednak zmusily mnie okolicznosci. Krotko mowiac trzeba uwazac bo handlowcy kantuja tych biednych klientow jak tylko chca pozbywajac sie przy okazji rupieci zalegujacych w magazynach. Zeby znalezc cos za rzeczywiscie atrakcyjna cene trzeba duzo wczesniej okreslic potrzeby i pilnowac cen bo odchodzi taki kant ze strach, wiekszosc obnizek to tylko pozory. After Christmas bedzie jeszcze taniej i wiekszy wybor. Chcialem jeszcze kupic Irombe ale w tym roku ceny poszly w gore a obnizki symboliczne. Znalazlem ten model ktorego szukam na Amazonie, zaraz bede kupowal. W sklepie najtaniej znalazlem za $480 (po obnizkach) a na Amazonie za $424.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawialem nad jakims nowszym 4k TV - bo juz troche programow w 4k sie pojawia (m.in. Amazonowy Grand Tour) ale dalem sobie spokoj.

Mam wrazenie ze wiekszosc ofert (poza TV i podobnymi pierdolami) nie byla jakos specjalnie limitowana - pojechalem do Lowe's po 11am i kupilem ta https://www.lowes.com/pd/Werner-17-ft-Aluminum-300-lb-Telescoping-Type-IA-Multi-Position-Ladder/50398354 drabine bez zadnego problemu - i mozna w sumie bylo on-line z darmowa dostawa ale mam jak ja wykorzystac w weekend wiec pojechalem osobiscie...

Do tego narzedzia z Sears / Craftsman i uklad wydechowy :) (catback) do samochodu - jedno i drugie oczywiscie on line. Za to w PL widzialem ze walki na piesci w Lidlu :):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kzielu napisał:

Ja sie zastanawialem nad jakims nowszym 4k TV - bo juz troche programow w 4k sie pojawia (m.in. Amazonowy Grand Tour) ale dalem sobie spokoj.

Mam wrazenie ze wiekszosc ofert (poza TV i podobnymi pierdolami) nie byla jakos specjalnie limitowana - pojechalem do Lowe's po 11am i kupilem ta https://www.lowes.com/pd/Werner-17-ft-Aluminum-300-lb-Telescoping-Type-IA-Multi-Position-Ladder/50398354 drabine bez zadnego problemu - i mozna w sumie bylo on-line z darmowa dostawa ale mam jak ja wykorzystac w weekend wiec pojechalem osobiscie...

Do tego narzedzia z Sears / Craftsman i uklad wydechowy :) (catback) do samochodu - jedno i drugie oczywiscie on line. Za to w PL widzialem ze walki na piesci w Lidlu :):) 

Hehe moj maz tez zakupil ta sama drabine, zeby zagracala garaz ;) ja polowalam na LG Oled ale promocji jakis ogromnych na te Tv nie bylo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Andy, w tylu calach to chyba bedzie widac zaplecze studia, z ktorego nadaja wiadomosci. :)

A ja w koncu po wycieczce postanowilam wziac drzemke, pierwszy raz od niepamietnych czasow. Dzisiaj mamy pierwsza rocznice naszego pierwszego slubu. Juz prawie osiwialam.. :)

Dlatego lubię chodzić na koncerty bo mogę patrzeć na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jkb napisał:

My caly czas jedziemy na wysluzonym LG 55 cali z 2011 roku i jakos nam nie spieszno kupowac nowy telewizor :)

Mój 42 inch Sharp z 2009 roku spisuje się bardzo dobrze. Niestety musiałem kupić coś do nowej chałupy. Za Sharpa zapłaciłem coś około tysiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...