Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kzielu napisał:

Swietny zart :) Sie usmialem... (zeby bylo jasne to iphone'y mam (niestety) regularnie od ponad 5 lat - firmowe). K*****cy mozna dostac probujac cos na nim szybko napisac...

A bo to trza umić wykorzystywać sprzęt typu iPhone. Najpierw trza go odpowiednio skonfigurować. A nie każdy jak widać to potrafi. Ja nie mam  z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RobertNYc napisał:

A bo to trza umić wykorzystywać sprzęt typu iPhone. Najpierw trza go odpowiednio skonfigurować. A nie każdy jak widać to potrafi. Ja nie mam  z tym żadnego problemu.

No tak Panowie - mamy do czynienia ze specjalista od "sprzetu typu iphone", tudziez konfigurowania go. LMAO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RobertNYc napisał:

A bo to trza umić wykorzystywać sprzęt typu iPhone. Najpierw trza go odpowiednio skonfigurować. A nie każdy jak widać to potrafi. Ja nie mam  z tym żadnego problemu.

Bylem w ekosystemie Apple przez kilka lat. Nie wspomne nawet jak jakas apke robimy, to ja sie nie dotykam nawet do wersji na iOS, bo sama instalacja jest droga przez meke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RobertNYc napisał:

Wypróbuj iPhone'a, a ci sie szybko zmieni punkt widzenia. 

A są iPhone'y z fizyczną klawiaturą? Jeśli tak, to mogę wypróbować. A jeśli nie, to nawet się nie tknę. Mam już czwartą jeżynkę i uważam ją za cud świata (pewnie podobnie, jak Ty iPhone'a ;) ) i owszem, zastanawiam się nad zmianą, ale też na jeżynkę i z dotykowym ekranem, a z fizyczną klawiaturą wysuwaną spod ekranu ;) (i to tylko dlatego się nad nią zastanawiam! ze wzglądu na fizyczną klawiaturę) Ale na razie finansowo to nie dla mnie, a mój Classic spisuje się na medal, więc żadne Samsungi (miałam jeden, dawno temu i nigdy więcej!), czy inne fikuśne smartfony na mnie nie działają. Tylko BB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Joanna30 napisał:

A są iPhone'y z fizyczną klawiaturą? Jeśli tak, to mogę wypróbować. A jeśli nie, to nawet się nie tknę. Mam już czwartą jeżynkę i uważam ją za cud świata (pewnie podobnie, jak Ty iPhone'a ;) ) i owszem, zastanawiam się nad zmianą, ale też na jeżynkę i z dotykowym ekranem, a z fizyczną klawiaturą wysuwaną spod ekranu ;) (i to tylko dlatego się nad nią zastanawiam! ze wzglądu na fizyczną klawiaturę) Ale na razie finansowo to nie dla mnie, a mój Classic spisuje się na medal, więc żadne Samsungi (miałam jeden, dawno temu i nigdy więcej!), czy inne fikuśne smartfony na mnie nie działają. Tylko BB :D

 

Musisz sie spieszyc. BB tak szybko odchodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...