Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, andyopole napisał:

ta "autokorekta" to wali takie byki ze naprawde trzeba bardzo uwazac.

:P:P:P

Teraz widze, ze zmieniła na zażyło. Oh po tym całym poniedziałku to nie dość ze pol ślepa jestem to jeszcze chyba półprzytomna. Trzymam sie od internetu z dala, przynajmniej przez następne 8h. Dobranoc! 

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jkb napisał:

Poniedzialki po dlugich weekendach sa ciezkie ;) Ale dalem rade! Za trzy tygodnie dwa tygodnie wolnego!

Dokladnie tak samo :) W dodatku w przyszlym tygodniu calotygodniowe szkolenie w Atlancie, tak ze generalnie nastroj juz lekko swiateczny ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelasia, moj telefon tez robil mi ciagle autokorekte, ale z polskich slow zmienial na angielski. Wylaczylam to, ale teraz znowu tyle problemow sprawia mi pisanie, bo czasem jedno slowo musze poprawiac kilka razy. Telefon mam za maly i jednoczesnie naciskam paluchem chyba z 3 litery...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ilon napisał:

Pelasia, moj telefon tez robil mi ciagle autokorekte, ale z polskich slow zmienial na angielski. Wylaczylam to, ale teraz znowu tyle problemow sprawia mi pisanie, bo czasem jedno slowo musze poprawiac kilka razy. Telefon mam za maly i jednoczesnie naciskam paluchem chyba z 3 litery...

Zainstaluj dodatkowy jezyk / klawiature - w ten sposob mozna sobie przelaczac z PL na ENG i spowrotem i caly czas miec dzialajaca autokorekte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet klawiatura pl nie pomoga. Słownik autokorekty jest i tak mocno ograniczony i okropnie przeinacza. Zazwyczaj szybko pisze na telefonie i niestety często nawet nie zauważam ze autokorekta zmienia słowa. Szczerze to aż z sentymentem wspominam stare telefony i ich klawiatury. Lepiej mi się na nich pisało niż na tym nowoczesnym zlomie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roelka napisał:

U mnie nawet klawiatura pl nie pomoga. Słownik autokorekty jest i tak mocno ograniczony i okropnie przeinacza. Zazwyczaj szybko pisze na telefonie i niestety często nawet nie zauważam ze autokorekta zmienia słowa. Szczerze to aż z sentymentem wspominam stare telefony i ich klawiatury. Lepiej mi się na nich pisało niż na tym nowoczesnym zlomie. :P

Blackberry albo Nokia E60(E61) ? Ta ostatnia mam gdzies w szufladzie...

Uzywasz Google keyboard ? Nie jest perfekcyjna, ale autokorekta dziala sensownie, wstawia polskie krzaki ktorych zwykle nie chce mi sie klikac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...