Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoje desktopy skladalem sam lacznie z pierwszym pentium jaki w zyciu mialem w 95-96 roku. Moj pierwszy desktop skonfigurowalem samemu wczensiej przez pol roku uczac sie z chipow jak taki pecet powienien wygladac i co z czym bedzie dzialac. Wczesniej mialem amige 500. Mialem tez epizody prob stawiania knopixa na 386/486 celem dzielenia sieci w zamierzchlych czasach neostrady... dzieki czemu bylo mnie stac na nia ;)

 

Co do Lenovo to seria T jest podobno mocno odradzana gdyz peka obudowa i leca zawiasy niestety chinski Thinkpad to nie jakos IBM... Co do yogi to wyglad fajnie ale ten zawias to jest bardzo skomplikowana rzeczy i wymiana tego gdy juz przestana model produkowac to tylko chyba pozostanie przeszczep z u topionej sztuki pomijajac koszt zakupu ale jako bizuteria i funkcjonalnosc jak jest nowy jak najbardziej jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asusa mam z serii F5VL ( w nim jakiś rok temu pękły zawiasy)  a Lenovo G580

Ogólnie to na komputerach , oprogramowaniu itd. to się nie znam.  Do tej pory np. nie wiem jak uruchomić WIFI w telewizorze. Ogólnie w elektronice np. komórkach , smartfonach itd. to jestem zacofany ajkieś 5 lat , do tej pory używam swojego startego SE k800i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem sporo okazji zeby sie tematu nauczyc, zdobylem tez odp wyksztalcenie wiec temat jest mi dobrze znany mozna powiedziec od drugiej strony monitora. W kwestii zawiasow to pierwszy laptop 17 mial je dokrecane bo blokada juz sie wyrobila ale nadal spawne sa.  Asus z serii N55sf desktop natomiast na i7 zlozony z porzadnych podzespolow... Co do lenovo to wypowiadam sie na temat sztuki na ktorym reanimowalem system i kolega podzielil sie radoscia z jego posiadania, byl przywieziony ze stanow jako suwenir model t-520 cos tam czyli chinska podrobka thihkpada z lechtaczka...

 

Ale jak pisalem kwestia zawiasow i popekanych obudow to wynik w jaki sposob sie ze sprzetem obchodzimy... Przedstawiciel handlowy otwiera bagaznik i rzuca torbe z lapkiem ktory pozniej jezdzi po calym bagazniku przy kazdej zmianie predkosci czy kierunku... W domu w zaleznosci od osoby roznie to bywa... 

Ja np ubilem dysk rzucajac plecak na podloge zapominajac co mam w srodku, czesc danych odzyskalem czesc stracilem nie mialem kopi zapasowej ale zdobylem pewne "doswiadczenie" w tej materii ;)  Niktorzy natomiast musze sie uczyc cale zycie bez wymiernego skutku. 

Sa tzw pancerne laptopy ktorymi mozna gwozdzie wbijac i takie te osoby powinny posiadac hyhy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, rowniez wszystkiego najlepszego wszystkim winszuje. Wlasnie usiadlem zakonczywszy na dzisiaj pakowanie dobytku. Spakowalem tylko garaz a ustawilem cztery sztaple kartonow na wysokosc chlopa kazdy. Niepojete ile sie nagromadzi tego rupiecia, i wszystko POTRZEBNE! Jutro cdn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...