Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Roelka napisał:

A ja bede miala "przyjemnosc" doswiadczenia czarnego piatku z innej perspektywy... Z perspektywy osoby pracujacej w sklepie. A raczej dużym markecie z duuuza iloscia elektroniki.

Ja tak mam od kilku lat - w każde święta :( Mamy maly sklepik gastronomiczy przy mallu/outletach wiec podlegamy pod ich godziny otwarcia  - więc jak co roku czeka nas długi weekend. Otwieramy o 6pm w czwartek - zamykamy 10pm w piątek. Mam nadzieje że uda mi się zdrzemnąc chociaż na kilka godzin... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KaeR napisał:

... ze dostalem dzis decyzje o zatrudnieniu na stale. Jak tylko przyjdzie offer letter, wybieram sie do naszego biura, ktore zajmuje sie aplikacjami na GC, bo tego dotyczylo moje pierwsze (i jedyne) pytanie po otrzymaniu wiadomosci. Musze wyprzedzic Trumpa i jego pomysly. ;P

Tak swoja droga to wygrana w DV masz w tej sytuacji jak w banku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, KaeR napisał:

... ze dostalem dzis decyzje o zatrudnieniu na stale. Jak tylko przyjdzie offer letter, wybieram sie do naszego biura, ktore zajmuje sie aplikacjami na GC, bo tego dotyczylo moje pierwsze (i jedyne) pytanie po otrzymaniu wiadomosci. Musze wyprzedzic Trumpa i jego pomysly. ;P

 

Gratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kzielu napisał:

Tak swoja droga to wygrana w DV masz w tej sytuacji jak w banku :)

Przeszlo mi to przez glowe piec minut po.:>  Teraz moge przyznac, ze ten proces na GC wydaje sie bardziej skomplikowany niz samo dostanie pracy. Generalnie napychalem slodyczami z Polski przez ostatnie kilka miesiecy nasze panie z administracji pod katem procesu. Za wiele nie maja do powiedzenia, ale potrafia ulatwic/utrudnic wszystko. Dzis rozmawialem z dwoma osobami co przechodzili przez proces, zeby wiedziec co i jak. I tak konczy mi sie wiza, wiec mam argument za.

 

4 godziny temu, Jackie napisał:

 

Gratki :)

 

 

16 godzin temu, jkb napisał:

Gratulacje, Kaer :)

Dzieki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...