Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ilon napisał:

Ja jeszcze 3 tygodnie w pracy i lece do PL. Tez mi sie dzisiaj nie chcialo. Jak bardzo czesto w poniedzialek wstalam rano ze spuchnieta twarza, wiec juz od rana humor zwalony. Zeby nie bylo, to z alergii, nie z pijanstwa ;-) 

Ha ha ha, ja najczesciej nie pracuje w poniedziałki, no ale ze wzgledu na jedyne 2 dni przepracowane w zeszłym tygodniu, musieliśmy odrobić. Moj dzien zaczął sie od tego, ze moj samochód stwierdził, ze to jego dzien wolny i nie chciał zapalić. Jeszcze mi sie to nie zażyło. Wiec, zimno jak diabli, ja z mokrymi włosami ( oczywiscie stwierdzilam, ze dzis nie chce mi sie suszyć, bo i tak musze upiąć w górę), biegnę do pracy meza ( akurat pracuje z 10 minut od domu), aby mu samochód zagibac. Czy juz wspomniałam jak zimno dzisiaj? Musiałam wygladac jak sierota, bo nawet jeden bardzo miły mężczyzna sie zatrzymał i zapytał czy potrzebuje aby mnie gdzieś podrzucić. Oczywiscie juz dochodziłam do budynku, wiec grzecznie odmówiłam. Dojechałam do pracy z 10 minutowym opóźnieniem. Byłam z siebie bardzo dumna, jak człowiek potrafi sie pospieszyć i zorganizować gdy trzeba :) W pracy oczywiscie zapierdziel. Po pracy dojeżdżam do domu, stwierdzilam, ze wypróbuje samochód i oczywiscie odpalił bez problemu. Jak mi jutro taki cyrk wywinie to chyba moje krzyki bedziecie wszyscy słyszeć! A teraz siedzę w domu i zaczynam miec mały bol głowy. Mam nadzieje, ze mnie nie przewiało! Ot to był moj poniedziałek

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...