Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już jesteśmy przy Black Friday to wczoraj moja nauczycielka , która twierdzi ,ze mieszkała w USA , stwierdziła ,że ona nie rozumie czemu tyle osób stoi przed sklepami jak oni mają tyle tego sprzętu w promocjach -70% ,że dla każdego po 2-3 sztuki starczy. I zaczęła narzekać ,że u nas w Polsce są za niskie przeceny :D 

Śmiem wątpić czy kiedykolwiek była w USA a co dopiero mieszkała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim jedynym zakupem na Black Friday był zestaw pościeli prawie 60% taniej. :P. Przeżyłam w pracy, było wyjątkowo spokojnie. Ludzie średnio interesowali się telewizorami. Najszybciej wykupili przecenione poduszki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka napisał:

Moim jedynym zakupem na Black Friday był zestaw pościeli prawie 60% taniej. :P. Przeżyłam w pracy, było wyjątkowo spokojnie. Ludzie średnio interesowali się telewizorami. Najszybciej wykupili przecenione poduszki. 

Wszyscy mowia o tych telewizorach, a ja pamietam w zeszłym roku w wiadomościach ludzie bili sie o ręczniki i wyrywali z rąk :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce black Friday, boxing Thursday, black Monday jest wtedy gdy biedronka lub lidl robi promocje albo mediamarkt otwiera nowy oddzial... 
Widac wtedy babcie akrobatki biegajace po lodowkach, dziadkow wojownikow, "chytre baby i chytrych chlopow" a tak na prawde mowiac ludzi biednych po raz kolejny nabitych w butele... :( 

W irlandii bylem raz w sklepie ok 9 rano ze znajomymi bo mnie zabrali marka next (podobno popularna tam), jesli chodzi o asorytment to to co wisialo na wieszkach lub lezalo na polkach to ubralbym w te ciuchy co najwyzej lesnego dziada z ruda broda dookola glowy czyli statystcznego irlandczyka... Ludzie kupowali wszystko jak leci nastepnego dnia po przymiarce w domu zwracali rzeczy niepasujace, lub niepodobajace sie... Ja z racji wzrostu nie mialem szans nic znalezc w moim rozmiarze dlatego zakupy zawsze robilem wtedy kiedy cos bylo mi potrzebne w miejscach ktore oferowaly to czego potrzebowalem.

Patrzac na te agd promocje to moge podejrzewac ze byly to 2-3 sztuki na kilka sklepow albo te same rzeczy w cenie ktore mozna wynegocjowac w normalny dzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andyopole napisał:

A moj upatrzony w Costco telewizor został wyprzedany online juz w środę (czarną?). Koło poludnia podjadę do sklepu, może coś rzucą w regały. 

Rano w ogóle nie mogłam dostać się na stronę Costco, podejrzewam że w związku z Black Friday. Chciałam sprawdzić status przesyłki. Zakupy zrobione online 9 dni temu i wciąż w drodze :/

BTW Costco miewa b. fajne rzeczy. Nie mam karty, ale niektóre rzeczy można kupić online nie będąc członkiem. Zakupiłam właśnie za 55 dolarów (z przesyłką) 2 narzuty wypełnione gęsim puchem o 700 "fill power." Teraz tylko pozostaje kupić materiał, siąść do maszyny i tada! śpiwór trzymający ciepło do -5 stopni Celsjusza ,ważący mniej niż kilogram, gotowy na górskie wycieczki :) Tylko 100 dolarów kontra ok. 300-350 za kupny śpiwór podobnej jakości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...