Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem w Polsce: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/zakaz-handlu-w-niedziele-2-lata-wiezienia-dla-klientow/wpm36l  

A pisuary rozdaja miliony swoim przydupasom i hienom cmentarnym...

Ten nowy uklad wydaje sie gorszy niz komuna, bo tworzy warstwe oligarchii..

 

Edytowane przez Dublin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to ze ludzi nabito w butelke i tego nie widza przez to ta bunczuczna banda robi cyrk, nabijajac kolejne butelki przy poklasku bandy baranow...

Typowo populistyczne zagrywki typu podniesienie kwoty wolnej od podatku do 6600 z ktorego nikt nie skorzysta przy 30000 dla nierobow plus innych dodatkow a ciemnota dalej brawa bije.

Dzis przeczytalem ze rozdano 24 mln jakiemus kolejnemu przydupasowi ktory to mial zwiazki z wywidadem amerykanskim...

Najgorsze jest to ze nastepna ekipa sprzatajac ten syf wpakuje nas w kolejne jeszcze wieksze bagno, bo obecne wariactwo nie ma zadnych granic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem w góry do naszego domku. Nie zadzwoniłem do sąsiadów wcześniej i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Śnieg wysokości ok. 1 metra. Zaspy zrobione przez pługi ok. 2m . Śnieg spowodował połamanie gałęzi a one zerwały linie energetyczne. Przyjechali pracownicy elektrowni popatrzyli przez lornetki i stwierdzili ,ze zgłoszenie przyjęte i kiedyś przyjadą...Może za tydzień ale raczej później bo raz linia zerwana w lesie na wzniesieniu a tam śniegu moc itd. A dwa zerwana linia doprowadza prąd chyba do 6 domów w tym tylko jeden stale zamieszkany. Wróciliśmy z powrotem po tym jak brat przeskoczył przez ogrodzenie, odkopał bramkę  i zrobiliśmy ścieżkę do domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...