Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

No my raczej pójdziemy w droższe bilety ;)

Izzy już nie gra z nimi. Mego ulubieńca, czyli Matta też już nie ma, więc w sumie jadę dla ogółu :P Ale moja siostra całe życie marzyła o zobaczeniu Duffa, więc jakieś palpitacje serca będą :D

No i cieszę się, że to nie będzie na Narodowym! Tylko na stadionie w Gdańsku.

We wrześniu na Stadionie w Chorzowie będzie jeszcze Metallica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Łukasz90 napisał:

To jest tak jak jeździ się w zimie na wielosezonówkach ( sam niestety w tym roku uskuteczniałem to i niestety z bólem serca i portfela chyba kupie zimówki, pomimo ,z eniby na moich pisze M+S ) .Nawet 4x4 czasem nie wyrabia. :(

Oj juz bez przesady. Ja jeżdżę na wielosezonowkach, osobówką( front wheel drive) mieszkam w górach i jakoś żyje. Jak człowiek nie ma umiejętności i nie wie jak jeździć zima to mu zimówki za bardzo nie pomogą. (Mowa o ludziach ogolnie )

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pelasia napisał:

Oj juz bez przesady. Ja jeżdżę na wielosezonowkach, osobówką( front wheel drive) mieszkam w górach i jakoś żyje. Jak człowiek nie ma umiejętności i nie wie jak jeździć zima to mu zimówki za bardzo nie pomogą. (Mowa o ludziach ogolnie )

Generalnie pomoga. Zimowki sa nieskonczenie lepsze w zimie niz all season, RWD (ktory jest najtrudniejszy do jazdy w zimie) na zimowych bedzie mial lepsza trakcje niz 4WD/AWD na all season...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nawet o jeździe nie mówię ,ale nawet o tym, że auto stojąc na ośneizonym wzniesieniu zsuwa się z niego nawet bokiem  .Są to  wielosezonówki montowane nawet  standardowo w jednej marce (akurat ja kupiłem samochód i miał takie).Podobno też ta firma jest bardzo popularna USA . Nie przeczę też ,że jestem dobrym kierową bo jestem beznadziejnym , ale na te opony klną zdecydowanie lepsi kierowcy od mnie z zdecydowanie dłuższym stażem  Znam małżeństwo , które ma ten sam model samochodu zona jeżdzi na wielosezonówkach mąż poszedł po rozum do głowy i kupił zimówki inna bajka. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu Ja rozumiem, ze pomoga, w koncu po to sa ale komentarz, ze dlatego sa wypadki, bo sie jezdzi na całorocznych jest przesadą. Na glupote to nawet zimówki nie pomagają. Jeździłam przez lata (RWD) z opcja wLaczenia 4X4  :) bez 4x4 i na wielkich oponach przypominało to bardziej jazdę na łyżwach niz samochodem. 

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pelasia napisał:

Kzielu Ja rozumiem, ze pomoga, w koncu po to sa ale komentarz, ze dlatego sa wypadki, bo sie jezdzi na całorocznych jest przesadą. Na glupote to nawet zimówki nie pomagają. Jeździłam przez lata (RWD) z opcja wLaczenia 4X4  :) bez 4x4 i na wielkich oponach przypominało to bardziej jazdę na łyżwach niz samochodem. 

Peace, zgadzam sie, zalezy tez jakie wielosezonowki - Conti DWS maja prawie trakcje jak zimowki na sniegu, P Zero Nero na ktorych mialem nieszczescie jezdzic w zeszla zime byly absolutnie tragiczne. Zimowki maja znacznie lepsza trakcje na suchym jak jest zimno, nie tylko na sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...