Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, kzielu napisał:

Z innej beczki - jestem w tym tygodniu w Atlancie - w zasadzie na przedmiesciach (Perimeter Center) i ruch jest tutaj kosmiczny... W niedziele wieczorem jadac z lotniska bylo bardzo gesto.. W dni powszednie jest jakas masakra... Chyba raczej mieszkac bym tu nie chcial...

hehe, jak pierwszy raz zobaczyłem ruch w Atlancie to Warszawka z jej korkami, obwodnicami itp wysiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Opcja jest zaraz pod treścią posta ;) Aktywna tylko przez 10 minut po napisaniu :)

Clipboard04.jpg

 

Aa, dziekuje! Myslalam, ze ta opcja jest jakos zawsze aktywna. :P Dlatego nie moglam znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu była dłużej aktywna, ale co sprytniejsi edytowali swoje posty praktycznie do zera, jak już dostali odpowiedzi i wtedy taki temat wyglądał cokolwiek śmiesznie ;)

Był nawet taki jeden przypadek po ostatnim update forum. Dlatego możliwość edycji została skrócona do niezbędnego minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andyopole napisał:

Podpisalem pozyczke na $9,5k ze splata po $100/month, pierwsza rata w styczniu 2018 roku. Ale to tak dla picu, ona bedzie z czasem "puszczona w niepamiec". Co do podwyzki to nie wiem jeszcze ale dostalem z ostatnia wyplata  jakies $2800 bonusa (after tax) na Christmas. Finansowa kondycja firmy jest bardzo dobra w czym mam swoj skromny udzial, Moja dzialka to glownie racjonalizacja kosztow produkcji i to wcale nie kosztem obnizania zarobkow pracownikow czy "podkrecania" norm.

 

Jak tak sie bedziesz wykazywal to Cie nigdy na emeryture nie puszcza. Trzeba uwazac... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KaeR napisał:

Jak tak sie bedziesz wykazywal to Cie nigdy na emeryture nie puszcza. Trzeba uwazac... ;>

Jakby to powiedziec, przy moim stanie zdrowia niewiele wskazuje na to ze emerytury doczekam tak ze compania niewiele ma w tej kwestii do powiedzenia.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, jak bede kiedys w poblizu to wbijam na spozniona parapetowke! Ale poki co zajeta jestem, w robocie busy, ostatnie dni na wysylke zaleglych zamowien do CA wiec wszyscy zarobieni. Ale zeby nie bylo, skonczyl sie moj 3 miesieczny 'okres probny' i wypadlam calkiem dobrze. Dostalam nawet podwyzke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ilon napisał:

Andy, jak bede kiedys w poblizu to wbijam na spozniona parapetowke! Ale poki co zajeta jestem, w robocie busy, ostatnie dni na wysylke zaleglych zamowien do CA wiec wszyscy zarobieni. Ale zeby nie bylo, skonczyl sie moj 3 miesieczny 'okres probny' i wypadlam calkiem dobrze. Dostalam nawet podwyzke :)

Czuj się zaproszona! Zresztą każdy forumowicz, który znajdzie  się w pobliżu, również!

Ilonko, jak tak dalej pójdzie nie puszczą Cię nie tylko na urlop ale i na emeryturę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...