Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, karina napisał:

Matko... zaczelam czytac wszystkie posty (zeby sie wpasowac), bo wstyd przyznac, ale tyle mialam pracy, ze tylko od czasu do czasu na Forum wpadalam... Wiec czytam, czytam i tak sobie mysle, ze jednak przejde na ostatnia strone, napisze co mysle, a reszte poczytam w samolocie (Swieta w Polsce :)) 

Ja sie, prosze szanownego panstwa, wybieram wlasnie na zakupy swiateczne, gdyz mam 1 (slownie: JEDEN) dzien wolny !!! (to be exact to polowa dnia mi zostala, bo dziecko trzeba bylo do szkoly podrzucic...). Tak wiec kiedy wroce napisze cos jeszcze, a teraz uciekam... ech, jak ja sie za Wami stesknilam... :)) 

PS. Napisac Wam jak to jeden fajny czlowiek wizy imigracyjnej nie dostal, bo mial wyrok za kradziez "100 kg ziemniakow jadalnych z pola uprawnego"? Tak bylo w wyroku, serio... bez nazwisk, to moge pisac :)  

 

A kiedy lecisz do PL, bo do tej pory to może jeszcze sporo nowych stron się tutaj pojawić :P.

 

A o tym fajnym człowieku i ziemniakach napisz, bo mnie to zaintrygowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Nie "pije" do Ciebie ale, to jest zazwyczaj znak rozpoznawczy imigrantow na dorobku. Dymaja do domu z reklamowkami zakupow w rekach. U mnie widac szczegolnie Hindusow, ktorzy przyjezdzaja na kilka, kilkanascie miesiecy na kontrakty do roznych Inteli czy Google ktorych tutaj mamy.

Poki co mam mojego prywatnego szofera i na zakupy wieksze jezdzimy razem. :P Nie wiem dlaczego, ale ja po prostu nie znosze jezdzic samochodem i juz... Ale niestety bede musiala prawko zrobic przed wyjazdem do Niemiec. Tam nie wiadomo jak daleko od domu bede pracowac no i trzeba bedzie jezdzic. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Roelka napisał:

Poki co mam mojego prywatnego szofera i na zakupy wieksze jezdzimy razem. :P Nie wiem dlaczego, ale ja po prostu nie znosze jezdzic samochodem i juz... Ale niestety bede musiala prawko zrobic przed wyjazdem do Niemiec. Tam nie wiadomo jak daleko od domu bede pracowac no i trzeba bedzie jezdzic. :(

Ty jesteś "military wive" o ile pamiętam. Będzie tutejsze prawko honorowane tam w Twoim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

Andy szukaj internetu do nowego domu, bo bede za Toba tesknic, hehhe. 

Mam nadzieje, ze wszyscy bedziecie mieli super weekend.

Karina ja tez chetnie poczytam o ziemniakach. Nie wiesz co z nimi zrobil? To bylo calkiem duzo plackow albo frytek.. ;)

Dostalas serduszko za to "wyznanie".

Z tymi ziemiakami to pewnie tak jak z ta cysterna spirytusu co ja "ruscy" ukradli. W koncu wylapala ich socjalistyczna milicja i pyta: "gdie cysterna i spirt?".

Na to "ruskie zgodnie z prawda zeznają że "prodali".

"a dieńgi gdie?" pytają milicjanci.

Na to "ruscy" odpowiadają: "dieńgi to my propili".  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

Ty jesteś "military wive" o ile pamiętam. Będzie tutejsze prawko honorowane tam w Twoim przypadku?

Będę musiała wyrobić sobie tam na miejscu jakieś niemieckie pozwolenie czy jak to tam zwał. Mąż już wcześnie stacjonowal w Niemczech i mówił ze w bazie pomagają takie cuda załatwić. Chociaż jak będę mogła to i tak będę na rowerku się poruszać co najwyżej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, andyopole napisał:

Póki co, zamiast parapetowki będzie rozwód z forum. Brak internetu, tyle co w pracy. Ponoć tam ciężko z dostawcami.

No jak to tak? Trzeba opić dach, żeby nie przeciekał, komin,  żeby miał dobry cug :P. Andy bez internetu się nie da żyć, tak mówią, nie ryzykuj :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelasia Raczej mialem na mysli ze to tak stolica zycia, kosmopolityczny tygiel cos ala okno na swiat dla USA, niczym Sankt Petersburg w Rosji.

Z ta stolica to oczywiscie przegiolem... poprostu NY pojawia sie zawsze w centrum uwagi i mozna rzec ze nie formalnie nia jest, a prawdziwa stolica jest oczywiscie 2 rzuty beretem od NY Washington.

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...