Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, andyopole napisał:

Jakby to powiedziec, przy moim stanie zdrowia niewiele wskazuje na to ze emerytury doczekam tak ze compania niewiele ma w tej kwestii do powiedzenia.:D

Eee tam... U mnie w niestety tych najzdorwszych seniorow juz z nami nie ma. Zawalowcy, palacze i z innymi schorzeniami trzymaja sie calkiem niezle. :P

 

5 godzin temu, haneczka019 napisał:

Kaer gratulacje :)

1

Dzieki! 

 

52 minuty temu, andyopole napisał:

Póki co, zamiast parapetowki będzie rozwód z forum. Brak internetu, tyle co w pracy. Ponoć tam ciężko z dostawcami.

No to w koncu bedziesz mial czas na przeczytanie wszystkich dziel zebranych Lenina. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎12‎/‎7‎/‎2016 o 15:21, ilon napisał:

 

 

Dzieki za wszystkie gratulacje i mile slowa. No moze poza tymi "dzielami" Lenina!;)

Ponad dwie godziny spedzilem na zmianie adresu w DMV, poczcie, bankach. Zawarlem takze kontrakty na prad, gaz, wode, smieci pozniej. Teraz troszke popracuje a potem jeszcze popatrze za internetem. Nie chce qrde zadnej kablowki ani land line, tylko internet I tu sie zaczyna problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko... zaczelam czytac wszystkie posty (zeby sie wpasowac), bo wstyd przyznac, ale tyle mialam pracy, ze tylko od czasu do czasu na Forum wpadalam... Wiec czytam, czytam i tak sobie mysle, ze jednak przejde na ostatnia strone, napisze co mysle, a reszte poczytam w samolocie (Swieta w Polsce :)) 

Ja sie, prosze szanownego panstwa, wybieram wlasnie na zakupy swiateczne, gdyz mam 1 (slownie: JEDEN) dzien wolny !!! (to be exact to polowa dnia mi zostala, bo dziecko trzeba bylo do szkoly podrzucic...). Tak wiec kiedy wroce napisze cos jeszcze, a teraz uciekam... ech, jak ja sie za Wami stesknilam... :)) 

PS. Napisac Wam jak to jeden fajny czlowiek wizy imigracyjnej nie dostal, bo mial wyrok za kradziez "100 kg ziemniakow jadalnych z pola uprawnego"? Tak bylo w wyroku, serio... bez nazwisk, to moge pisac :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, andyopole napisał:

Nie chce qrde zadnej kablowki ani land line, tylko internet I tu sie zaczyna problem.

 

Welcome to my world. Ja mam nawet telefon stacjonarny, ktorego nigdy nie podlaczylem. Nie wiem jaki mam numer, ale inaczej sie nie dalo. :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki jakie miasta jeszcze poza NY i Chicago maja dobrze rozwinieta komunikacje miejska (Boston... Nie wiem jaki klimat bedzie mnie odpowiadac w dluzszej perspektywie, wiec wszelkie sugestie mile widziane)? 

Zastanawiam sie jakie inne miasta sa przyjazne nie zmotoryzowanemu na poczatku...uprzedzam ze prawo jazdy mam od 19 lat, wiec kupno auta bedzie tylko ograniczone dostepnymi srodkami na poczatku...poki sie na nogach nie stanie... Jesli wymienicie cieple miejsce moglbym rowerem jezdzic przez jakis czas to nie problem bylem zawodnikiem MTB co prawda z 20 lat temu ale i dzis kondycje jakas posiadam.

Drugie pytanko na bazie swoich doswiadczen i przezyc jesli mial(bys/abys) emigrowac jeszcze raz to jakie miasto/stan wybral(bys/abys) bazujac na obecnym doswiadczeniu...?

Wiadomo prace zawsze sie jakas znajdzie na poczatek natomiast klimatu nie zmienisz juz tak latwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt "mania" prawa jazdy od cwiercwiecza niemal w USA nic nie znaczy. Tutaj zaczynasz kariere kierowcy od poczatku. Any way, mam kuzyna, ktory ma prawko od 40 lat a do dzisiaj gdy jade z nim jako pasazer i chociaz nie jestem specjalnie ortodoksyjny to dlonie same skladaja sie do modlitwy.:D

 

edit: metro I autobusy nie sa wylacznym przywilejem NY I Ciupagowa. Na West Coast tez juz o takich rozwiazaniach slyszelismy.:huh:

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...