Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Gusia21 napisał:

Podrzuć trochę tego ciepła do centralnej Polski, Łodzi :D Jakbym miała przenieść się kiedyś na stałe do USA to tylko tam, gdzie cały rok jest ciepło :D

Oh ja tez kiedys tak myslalam, a teraz to uwielbiam jesień i zime ;) Chyba stara się robię i upały już mi nie pasują. CO jest pod tym względem doskonale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gusia21 napisał:

Podrzuć trochę tego ciepła do centralnej Polski, Łodzi :D Jakbym miała przenieść się kiedyś na stałe do USA to tylko tam, gdzie cały rok jest ciepło :D

Fajnie sie mowi, dopoki naprawde nie musisz zyc, pracowac, etc w takim klimacie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roelka napisał:

Fajnie sie mowi, dopoki naprawde nie musisz zyc, pracowac, etc w takim klimacie. ;)

Dokladnie. Ja tez lubie lato i ciepelko, ale czasem funkcjonowac w taka pogode i pracowac to jest czasem masakra. Zwlaszcza jak sie ubierzesz do roboty i ubrania sie do ciebie lepia w trakcie samego dojscia do samochodu i dojazdu do biura. A potem w biurze AC nastawiona na najzimniej jak tylko idzie. I tak w kolo macieju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy pracowalam w klimie rozkreconej na maxa, a na dworze byl ukrop, zabieralam ze soba maly przenosny grzejnik, ktory wygladal jak glosnik, wiec nikt nawet nie zauwazyl ze go mam na biurku :-) wiec moglam sobie spokojnie siedziec w krotkim rekawku 

Edytowane przez Paulina_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mola napisał:

Natomiast w centralnym IL cały czas lato... tak wygląda bieżący tydzień w prognozie

CIL.jpg

O kurde, wspolczuje. Tak niedaleko a taka roznica :o 

2 godziny temu, Roelka napisał:

Fajnie sie mowi, dopoki naprawde nie musisz zyc, pracowac, etc w takim klimacie. ;)

No chyba, ze jak @Paulina_89 lubisz hot and steamy. Pewnie Floryda najlepsza :D

Godzinę temu, cee napisał:

Z rana w PL jest ok 5st I patrzą się jak na głupka widząc mnie w krótkich portkach emoji16.png

W koncu pogoda ladna to i szorty mozna nosic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...