Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, cee napisał:

I będą próbować jeszcze przez kilka tygodni, niestety emoji58.png
A tak naprawdę bylo najbardziej pokojowo niż gdziekolwiek indziej na świecie.
Krótki, acz bardzo fajny filmik.

 

Byłam z rodziną i potwierdzam Twoje słowa. Jednakże, gdy włączyłam pewną stację TV.... to okazało się, że chyba byłam na innym marszu w innym mieście o tej samej nazwie lub oni to nagrywali w innej rzeczywistości. Szkoda, że nie potrafią cieszyć się świętem Niepodległości kraju, szczególnie, że to była 100 rocznica ponownego pojawienia się Polski na mapach świata.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, haneczka019 napisał:

Dlatego ja nie włączałam tv. Po co poddawać się manipulacji (nie istotne, której ze stron ;)). 

pare lat temu czytalem dosc obszerny artykul dt manipulacji telewizyjnej i zagrozeniem z tym zwiazanym miedzy innymi dla naszego mozgu. 

smialo moge powiedziec, ze np taki TVN to czynna i intensywna manipulacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cee napisał:

Media pisane też to robią. Zagraniczne czy polskie

W większości to Polacy piszący dla zagranicznikow. Niektórzy nawet pokusili się o zdjęcia z lat ubiegłych czy marsz antify z Rzymu, podpinajac to pod nasz Marsz Niepodległości 2018 emoji33.png
6dc7c5c257b1a5a67440f8c7b421cc51.jpg

nie od dzis wiadomo, ze nasze gwiazdki dziennikarskie pisza dla zagranicznych mediow plujac na PL. Po czym same polonijne media udostepniaja to piszac, ze jest to glos z zagranicy. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cee napisał:
18 minut temu, ilya_ napisał:
nie od dzis wiadomo, ze nasze gwiazdki dziennikarskie pisza dla zagranicznych mediow plujac na PL. Po czym same polonijne media udostepniaja to piszac, ze jest to glos z zagranicy. LOL

Tak właśnie, ale dość duża liczba osób bierze to za pewnik i wyznacznik

wystarczy odpowiednio sie poruszac w sieci, social mediach...w ogole nalezy myslec haha :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...