Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, andyopole napisał:

edit: Piekna pogoda, w tej chwili 18 stopini Celsjusz i rosnie jest godzina 12.12. Drzwi na podworze otwarte. Lunch smakuje lepiej. :)

Niestety, na przyszly tydzien zapowiadaja ochlodzenie, chyba sie pozegnam z krotkimi spodniami.:(

U nas bardzo przyjemne 7 stopni C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, mola napisał:

... chciałam to mam. Liście spadły w dużej części, nagrabiłam 15 worków. Reszta na przyszły weekend (foto) a co nie spadnie do przyszłego weekendu leży do wiosny. 

1BC2EACC-9490-40B3-96EB-3F3C8A185E14.jpeg

Ponieważ mieszkasz w dość chłodnych okolicach a może masz ogródek lub jakieś klomby z kwiatkami resztę liści zgarnij w to miejsce. Uchroni cebulki i inne roślinki przed mrozem a jeśli masz wiewiórki to nie będą Ci niszczyc roślinę ani zapisywać swoich zapasów na zimę. Dodatkowo robaczki zamiast hibernowac będę pracować nad spulchnianiem gleby.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, andyopole napisał:

Ponieważ mieszkasz w dość chłodnych okolicach a może masz ogródek lub jakieś klomby z kwiatkami resztę liści zgarnij w to miejsce. Uchroni cebulki i inne roślinki przed mrozem a jeśli masz wiewiórki to nie będą Ci niszczyc roślinę ani zapisywać swoich zapasów na zimę. Dodatkowo robaczki zamiast hibernowac będę pracować nad spulchnianiem gleby.:D

Mamy dom na rogu, a przy domu dwie brzozy, dwa platany, dwa dęby i dwa drzewa jakieś klonowate. Wszystkie to kilkudziesięcioletnie okazy, za wyjątkiem jednego dębu. Grabiłam tylko trawnik co przy chodniku, ogródka nie mam zamiaru nawet ruszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chlopak stanie się sławny a jesli znajdzie bystregonpapuge to przy okazji sie wzbogaci.

 

A Ty przypadkowo trafiony na YT filmik. Teraz chyba trudno sie dziwic skad wzięły się "polish jokes"

 

Najlepiej zacząć oglądać od poczatku.

 

 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...