Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, andyopole napisał:

Tak popatrzylem na te zdjecia @ilon I pomyslalem czy by po ten SWAT nie zadzwonic… :D

w nyc byl halloweenowy weekend...

w metrze widzialem taka pania przebrana za strazaka nowojorskiego fire department...zastanawialem sie czy pozaru nie zrobic w chalupie i nie dzwonic ! haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, haneczka019 napisał:

Ulala Ilon coś czuję, że zrobiłyście niezłe zamieszanie na tej imprezie :D

A Pani Policjanta wypisz wymaluj sobowtór mojej koleżanki. W pierwszym momencie myślałam, że to ona:).

Haha, cala impreza byla przebierana, malo kto byl bez kostiumow, wiec nie bylo wielkiego szalenstwa. Ale racja, na calej imprezie wydalam mniej pieniedzy niz za jedzenie na stacji benzynowej w drodze powrotnej :D A pani policjantka to puertorikanka (boziu, czy to jest poprawne w ogole po polsku?!), zapytaj kolezanki czy ma jakies korzenie hahah. 

15 godzin temu, ilya_ napisał:

w nyc byl halloweenowy weekend...

w metrze widzialem taka pania przebrana za strazaka nowojorskiego fire department...zastanawialem sie czy pozaru nie zrobic w chalupie i nie dzwonic ! haha

Ja w tamtym roku bylam w weekend przed Halloween w NYC. Bylo super. Dzisiaj smigam do Philly!

17 godzin temu, andyopole napisał:

@ilon, likwiduj te fotki bo klusownicy sie szykuja...;)

Hahah <3 

17 godzin temu, Łukasz90 napisał:

A ja już wiem czemu lubię , duże dzikie koty....

Ze niby ja taka duzaaaa? Andy bedzie musial sie w takim razie wstrzymac od wysylania mi smakolykow :( 

HAPPPY HALLOWEEN kochani forumowicze! Kto sie wybiera dzisiaj z pociechami (albo bez) na jakies trick or treat? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

HAPPPY HALLOWEEN kochani forumowicze! Kto sie wybiera dzisiaj z pociechami (albo bez) na jakies trick or treat? :D 

Idziemy z małym zbierać cukierki do taty do pracy, a potem my rozdajemy cukierki. Właśnie skończyłam z dyniami. Ufff...

DDBFBA80-3CB8-442E-AA1E-5AC488ADE452.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...