Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

@mola @haneczka019 piekne dynie! 

17 godzin temu, rzecze1 napisał:

O opcji dawania "lajków" zazwyczaj nie pamiętam, ale tu pamiętałem i lajka dałem :)

Hahah, bardzo sie ciesze. Lajki inspirowaly mnie do stania przed lustrem ponad godzine. Jk jk :D 

11 godzin temu, pelasia napisał:

Ja w takim razie przybywam na ratunek... Andy nie martw sie, zacznij nadmiar wysyłać w mym kierunku :D

Sorry Andy, bedziesz musial robic wiecej, coby dziewczynom tez wystarczylo. Zima idzie. Musze trzymac poziom tkanki tluszczowej na poziomie takim, zeby na ogrzewaniu zaoszczedzic :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

@mola @haneczka019 piekne dynie! 

Hahah, bardzo sie ciesze. Lajki inspirowaly mnie do stania przed lustrem ponad godzine. Jk jk :D 

Sorry Andy, bedziesz musial robic wiecej, coby dziewczynom tez wystarczylo. Zima idzie. Musze trzymac poziom tkanki tluszczowej na poziomie takim, zeby na ogrzewaniu zaoszczedzic :D 

Obiecuje ze tym razem poszukam, specjalnie dla Ciebie, wyjatkowo tlustego boczku. Przymierzam sie takze do zapeklowania i uwedzenia sloniny. W kazdym razie kamienny garnek juz kupilem. Pozostaje kwestia zakupu odpowiedniej, rzeczonej sloniny, z tym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Obiecuje ze tym razem poszukam, specjalnie dla Ciebie, wyjatkowo tlustego boczku. Przymierzam sie takze do zapeklowania i uwedzenia sloniny. W kazdym razie kamienny garnek juz kupilem. Pozostaje kwestia zakupu odpowiedniej, rzeczonej sloniny, z tym jest problem.

Masz chyba jakiś backyard więc tą słoninę zacznij hodować na nim, a przecież parafrazując stare przysłowie: Andego oko, słoninę tuczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, olmeca napisał:

Zawsze możemy zawrzeć tajny pakt i będę Ci słonine podsyłał w paczkach z polszy.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem czy wiesz o jaka slonine w tym przypadku chodzi. Wiem ze w Polsce tez o taka nielatwo. Tutaj to juz calkiem slabo, trafilem raz w ruskim sklepie ale cena bylaaaa, 3 razy drozej niz szynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...