Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, ale mnie dzis przywalila robota. Caly tydzien sie opindalalem a dzis roboty huk! Przesylki do Chile, South Africa I na wyspe Reunion.

Kto bez patrzenia w Google potrafi powiedziec gdzie ta wyspa znachodzi sie, a?

Ja musialem popatrzec na G Earth bo nawet MapQuest zglupial.

Jeszcze tylko poczekam z15 minut na UPS guy I weekend. Takim umordowany tym nicnierobieniem jak malo kiedy.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andyopole napisał:

Nie zawsze chodzi o taniej. Ja tam wesela lubie, szczegolnie wiejskie. Ostatnio bylem dwa lata temu, niedaleko Choszczna w Szczecinskiem. Sala w remizie strazackiej z klimatyzacja, lazienki jak w Hiltonie.

Wspaniala kuchnia. No, flaki moje sa smaczniejsze, nie wyszly im.

Palenie tylko na zewnatrz, nikt nie lezal pod stolem, nawet nikt sie nie zataczal.

Wszyscy sie swietnie bawili!

ja pare lat temu bylem w takiej ogromnej chacie drewnianej w zakopcu...

To wesele zapadlo mi bardzo w pamieci ze wzgledu na wiejski stoliczek w rogu calej sali...byl tam malutki swiniaczek z takim slodkim ryjkiem z ktorego to nosa wystawal tajemniczy kranik...po odkreceniu leciala dziwna substancja koloru lekko zoltawego...postanowilem sbrobowac owej substancji.. ..bimber

poza tym: bardzo fajna impreza i niesamowite towarzystwo / znajomy wyszedl za goralke...Duzo picia i tanczenia...w sumie wiecej picia niz jedzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, andyopole napisał:

Ufff, ale mnie dzis przywalila robota. Caly tydzien sie opindalalem a dzis roboty huk! Przesylki do Chile, South Africa I na wyspe Reunion.

Kto bez patrzenia w Google potrafi powiedziec gdzie ta wyspa znachodzi sie, a?

Gdzies kolo Mauritiusa. Mauritius niezalezne panstwo, Reunion chyba dalej departmentem zamorskim Francji jest.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jkb napisał:

Wlasnie wrocilismy z pieciodniowego wypadu do Orlando. Pogoda koszmarna ale Walt Disney World fajny :)

Czemu koszmarna? Bo cieplo? Ja lece za niecale 3 tygodnie! 

Jak kochani weekend? Ja bylam na imprezce halloweenowej, oczywiscie w kostiumie. Nie spotkalam nikogo w takim samym, wiec sie cieszylam. Strasznie duzo policjantek bylo. Jedna moja kumpelka byla policjantka tez, a druga swat. Wiec bylam dobrze ochroniania cala noc :D 

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ilon napisał:

Czemu koszmarna? Bo cieplo? Ja lece za niecale 3 tygodnie! 

80-85 stopni w 70-80% wilgotnosci :( Za trzy tygodnie moze byc nieznacznie chlodniej!

Baw sie dobrze! My zrobilismy wszystkie cztery parki w cztery pelne dni pobytu i zaliczylismy prawie wszystkie glowne atrakcje :) Moje buty po 40 milach lazenia do wymiany ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, margherita_s napisał:

Universal jest super! Zwlaszcza, jesli jestes fanka Harry'ego Pottera. Naprawde mozna sie poczuc jak w Hogwarcie i Hogsmeade, wszedzie gra muzyka z filmu, jest naprawde fajnie :) 

Bylismy w obydwu parkach trzy lata temu - dla fanow HP zdecydowanie ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...