Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Joanna30 napisał:

... że zostałam uświadomiona na grupie na fejsie, że spokojnie można latać turystycznie do USA na bilecie w jedną stronę. Cały czas myślałam, że trzeba mieć bilet w dwie strony. Codziennie człowiek się czegoś uczy :lol:

Oczywiscie ze nie jest to zakazane ale wiesz jak jest z oficerami imigracyjnymi. Im sie wydaje ze wszyscy chca zamieszkac koniecznie w tym kraju na zawsze...;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patipitts napisał:

Oh my :D to ja jakas dziwna jestem bo Juz od pierwszego dnia sobie smigam ;) nikt za bardzo sie nie przejmuje. Mam ciagle co robic ale I tak chwile znajde na lurkowanie :D co prawda narazie na telefonie bo czekam na swoj komputer ktory ma przyjsc lada dzien. Jestem ogolnie z pracy baaardzo zadowolona :) a jak tam u Ciebie?

 

U mnie wszystko OK, ale jestem wiecznie zajeta. Juz lepiej mi idzie z ogarnianiem niektorych rzeczy i z niektorymi obowiazkami radze sobie sama, bez zadawania miliona pytan. Ale wciaz duzo nauki przede mna. Moj szef juz mi powiedzial, ze jak ogarne wszystkie rzeczy ktore robie dotychczas to beda mnie uczyc rzeczy, ktore robia inne osoby w dziale - tak zebym w razie czego mogla kogos zastapic jesli bedzie taka potrzeba. Poki co skupiam sie na accounts receivable i payable, w niedalekiej przyszlosci mam zaczac robic payroll, nie wymieniajac juz mase innych reportow, ktore jak tylko widze w excellu to mi sie slabo robi. Ale jestem zadowolona poki co, mimo ze rzadko kiedy wychodze z pracy po 8 godzinach. 

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko OK, ale jestem wiecznie zajeta. Juz lepiej mi idzie z ogarnianiem niektorych rzeczy i z niektorymi obowiazkami radze sobie sama, bez zadawania miliona pytan. Ale wciaz duzo nauki przede mna. Moj szef juz mi powiedzial, ze jak ogarne wszystkie rzeczy ktore robie dotychczas to beda mnie uczyc rzeczy, ktore robia inne osoby w dziale - tak zebym w razie czego mogla kogos zastapic jesli bedzie taka potrzeba. Poki co skupiam sie na accounts receivable i payable, w niedalekiej przyszlosci mam zaczac robic payroll, nie wymieniajac juz mase innych reportow, ktore jak tylko widze w excellu to mi sie slabo robi. Ale jestem zadowolona poki co, mimo ze rzadko kiedy wychodze z pracy po 8 godzinach. 


Poczatki sa najgorsze ale ogarniemy ;) Ja payrolla z kolei sie boje, nie rozumiem o co w tym chodzi I tez mnie tabelki w excelu przerazaja :P ja jestem w safety administration, czyli cos jak nasze polskie bhp, teraz to glownie robie podstawowe rzeczy biurowe, ale czeka mnie mnoooostwo data entry, i tez ciagle w ruchu, ciagle cos nowego, bardzo duzo mlodych ludzi w zespole, bede tez szkolila nowych. No super mi sie podoba, bo nie bede caly dzien przykuta do biurka tylko naprawde co raz to nowe rzeczy do ogarniania ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Moj szef jest czasem mega wymagajacy i czasem mam wrazenie, ze on chyba za bardzo we mnie wierzy, ale troche stresu i motywacji moze mi sie przyda. Po 6 miesiacach pracy tutaj moge sie ubiegac o transfer do jakiejkolwiek innej lokalizacji, wiec zawsze moge spakowac walizki i jechac gdzies indziej. Jak znudze sie ksiegowoscia to moge sie nawet przebranzowic na cokolwiek innego. 

Poki co z przeprowadzki tez jestem zadowolona. Wszystko mam blisko, pelno sklepow, duzo rzeczy sie dzieje. Chociaz ostatnio bylam mega zajeta i do tej pory nie dojechalam do DC zobaczyc cherry blossoms. Ale dalam rade ogarnac juz 2 wycieczki do MD bo m sie tesknilo :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2019 o 16:07, sly6 napisał:

 

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Trochę prawdy i dużo pierdół. Pani Danuta ma pretensje że ma 20K długu, po czym przyznaje że brała pożyczki na wakacje w Polsce by udawać bogatą ciocię z Ameryki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Trochę prawdy i dużo pierdół. Pani Danuta ma pretensje że ma 20K długu, po czym przyznaje że brała pożyczki na wakacje w Polsce by udawać bogatą ciocię z Ameryki.
Następna Michalina opierajaca swoje wywody na filmie
Cały artykuł jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym się trzeba zgodzić
"U nas, w Polsce, a na pewno w Europie, zarabia się bardzo dobrze, szczególnie gdy ma się fach w ręku. Murarze, hydraulicy czy mechanicy są rozchwytywani i na pewno nie narzekają na brak zamówień. Także osoby z wyższym wykształceniem, jeśli chcą, to mogą znaleźć całkiem dobrze płatne zatrudnienie, jak nie u nas, to w Europie, i nie muszą kombinować, by dostać pozwolenie na pracę” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz @ilon jest very busy I nie ma dla przyjaciol czasu, w jej zastepstwie zycze Panstwu milego weekendu. Dzis u mnie swieci slonce ale od jutra ma padac  deszcz znow. Musze wykorzystac suchszy dzien i wykosic trawe bo podsypalem nawozem i rosnie jak glupia.

@pelasia chyba bedzie lepila Wielkanocnego zajaczka ze sniegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...