Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, andyopole said:

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie podzielę się tym co wiem. 

To moje cudo to nie jest typowy smoker. Zeberka wedzily sie ~1h15m i byly overcooked. Zona twierdzi, ze za bardzo czuc dymem, ale ja mlaskalem nawet uszami. Nastepnym razem na pewno krocej, i moze mniej drewna. Tak to wyglada:

 

orion2.jpg

orion.jpg

orion3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja!

u mnie na świątecznym stole sałatka, jarzynowa, jaja w majonezie, polskie wędliny i babka cytrynowa! Mniam mniam... nawet zaliczyliśmy świecenie pokarmów w polskim kościele w San Jose. Jedyne czego mi żal i czego nie mogę przeboleć to że dziś lany poniedziałek a ja muszę w pracy siedzieć zamiast świętować :( :( :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spoznione ale szczere Wesolych Swiat wszystkim :* tym co w Polsce milego leniuchowania dzisiaj, tym co w USA milej pracy :) i mokrego dyngusa :) dla wszystkich!

U nas jak co roku w tym samym gronie, nie za bardzo sie wysilalam i w tym roku troche na sępa :P ale w nastepnym sie poprawie ;)

Chcialabym sie pochwalic ze dostalam pozwolenie/urlop bezplatny zeby leciec do Polski w lipcu :) tak sie ciesze :) niestety termin jest taki ze moj maz nie bedzie mogl ze mna pojechac, ale mozliwe ze zabiore ze soba tesciowa :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Alleluja!

u mnie na świątecznym stole sałatka, jarzynowa, jaja w majonezie, polskie wędliny i babka cytrynowa! Mniam mniam... nawet zaliczyliśmy świecenie pokarmów w polskim kościele w San Jose. Jedyne czego mi żal i czego nie mogę przeboleć to że dziś lany poniedziałek a ja muszę w pracy siedzieć zamiast świętować :( :( :( 

Tez mi sie nie chcialo dzis isc "na fabrykie". Tym bardziej ze sie wczoraj z kolega nieco (jako rzecze @ilon) sciapralismy.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...