Skocz do zawartości

Zielona Karta? Nie Dla Mnie


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj uwaznie w wiekszej czesci zycia codziennego standard jest wyzszy. To co Ciebie tak jara w stanach skoro ten swiat materialny jest funta klakow wart.

Jackie Ci to mysla powaznie o emigracji odrobili dawno lekcje i za i przeciw. A i tak przeciez jesli nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To co Ciebie tak jara w stanach skoro ten swiat materialny jest funta klakow wart.

Wiele rzeczy :) Brak PiSu na przykład ;) A tak na serio, mam upośledzonego fizycznie syna który po prostu tutaj ma większe możliwości, w tym leczenie które mamy za darmo, choć trzeba przyznać że mamy wyjątkową sytuację pod tym względem, nie jest to reguła. Mieszkam sobie w miasteczku z przepiękną architekturą i ciekawymi mieszkańcami. Lubię tzw. diversity, to że pracuję z ludźmi z każdej części globu którzy są bardzo otwarci i przyjaźni. Lubię to że wiecznie coś się dzieje: festiwale, koncerty, restauracje z kuchniami z całego świata itp. Po 10 latach już się przyzwyczaiłam do amerykańskich wypieków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony, nie dogadamy się. Nie przekonasz mnie. Za dlugo tu siedzę, za często jeżdżę do Polski.

P.S. Ubrań nie susze w suszarce. O samochodach w USA pewnie nie wiesz, bo dopiero tu przyjechales. Pogadamy za kilka lat.

:) spoko za kilka lat na pewno bede godzien zrozumiec glebi waszego przeslania jakie tu zycie ciezkie i pod gorke.

peace ide spac bo po nocce jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ta NIKE, której HQ jest nota bene w moim miescie będzie swiatowa czy lokalna ale oni produkują chyba tylko sportowa odziez, jak w tym isc "do kościoła"? Czy na randke?

http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201512/1449328900_xrxmh6_600.jpg

Co prawda ADIDAS, ale na randeczke jak znalazl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaczęliście o tych ubraniach i widocznych dużych napisach marek (choć sam mam bluzę Nike ale używam jej tylko roboczo ) to przypomnieliście opowiadania taty o Polakach idących do kościoła w niedziele... Nikt nie urywał metek co by widzieli ,że ich stać i w nowych ciuchach do kościoła przyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...