Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, mcpear said:

Na froncie CNNowym prowadzący wyszkują coraz bardziej wyuzdanych scenariuszy, kiedy to się skończy 270-268 lub 271-267 dla Joe Bidena.

No to niestety dla Demokratów zły znak i kolejne deja vu...

Patrzę na wyniki z Associated Press i jestem pewny, że w 2016 miałem lepsze źródło gdzie było widać wyniki jak przychodzą z County by County... zatem mogę się mylić bo nie widzę skąd jeszcze głosy przyjdą.. ale plany, ze Georgia czy Texas będą niebieskie to na tą chwilę można włożyć między liberalne bajki. Wyglada na to, że się wszystko znów rozstrzygnie w Blue Wall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohio i Texas dla Trumpa. Georgia i NC in waiting, duże prawdopodobieństwo, że także Michigan.... Jeśli Pensylwania okazałaby sie, w pozytywnym scenariuszu, dla Demokratów... wybory rozstrzygnie... moje Wisconsin. 

Patrząc na dotychczasowe wyniki, to myśle, że gdyby nie było wirusa, to już dawno byśmy spali... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, mcpear said:

I to landslidem jakimś typu 400

Yup. Jeśli Demokraci nie potrafią przekonująco wygrać nawet w tak okropnych dla urzędującego prezydenta okolicznościach... to równie dobrze mogą sobie wziąć za motto ten cytat z Dantego... który był u wejścia do piekła... abandon all hope, ye who enter here...

Wygląda na to, ze 2016 nie był przypadkiem. Ani w U.S., ani w UK, ani gdzie indziej. I nawet jeśli Joe jakoś się jeszcze dziś poszczęści, pozostanie faktem, że na Zachodzie mamy do czynienia z potężną społeczną zmianą, której jeszcze nie ogarnęliśmy. I której powstanie naprawdę trudno będzie w nieskończoność zwalać na ruskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Foxa w ogóle jestem dziś zadowolony. Zacząłem akurat ich oglądać bo mi się pierwsi w necie załadowali... ale muszę przyznać, że zaprezentowali bardzo balanced view... i od jakichś dwóch godzin kłócą się z ekipą Trumpa o Arizona call... A i Wallace też świetny reporter, na pewno im punktów dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...