Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

53 minutes ago, andyopole said:

Do czego to doszlo, zawsze bylem sympatykiem Republikanow a od poprzednich wyborow zostalem zwolennikiem Demokratow chociaz nie darzylem Clintonowej sympatia ani troche.

OK, Republikanin moze byc ale, na Boga, nie idiota!

Jeszcze sam jeden lider idiota to problem, który da się kontrolować, jeśli otaczają go przytomni ludzie.... A niestety u Trumpa to różnie z tym bywa... Słucham teraz Gulianniego. W swoim czasie był bardzo dobrym merem Nowego Jorku, pamietam nawet jeszcze w 2004 jego wywiad w CNN gdzie wypowiadał się jak normalny, przytomny człowiek... Co się z nim stało na starość to jakaś masakra... odleciał kompletnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, rzecze1 said:

Słucham teraz Gulianniego. W swoim czasie był bardzo dobrym merem Nowego Jorku, pamietam nawet jeszcze w 2004 jego wywiad w CNN gdzie wypowiadał się jak normalny, przytomny człowiek... Co się z nim stało na starość to jakaś masakra... odleciał kompletnie...

Apropos Gulianniego... widziales go w nowym Borat'cie? Super sie pokazal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, katlia said:

Apropos Gulianniego... widziales go w nowym Borat'cie? Super sie pokazal :P

Słyszałem... :) ... ale jeszcze nie widziałem.  Mam wolne za jakieś dwa tygodnie, zatem nowego Borata obejrzę ja ten rzeczywisty serial się skończy ;) 

BTW, @Joanna , nie wiem jak w Polsce, ale w UK 15-ego wchodzi nowy sezon „The Crown”, lata 80-te. Zapowiada się dobrze i idealnie się zbiega z moim urlopem w kolejnym lockdownie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, rzecze1 said:

Jeszcze sam jeden lider idiota to problem, który da się kontrolować, jeśli otaczają go przytomni ludzie.... A niestety u Trumpa to różnie z tym bywa... Słucham teraz Gulianniego. W swoim czasie był bardzo dobrym merem Nowego Jorku, pamietam nawet jeszcze w 2004 jego wywiad w CNN gdzie wypowiadał się jak normalny, przytomny człowiek... Co się z nim stało na starość to jakaś masakra... odleciał kompletnie...

Nie mówiąc o tym aby wchodzić z młodą konserwatywną dziennikarką (mówiącą z wschodnio eurropejskim akcentem) o dużym biuście do sypialni i na czas "poprawiania sobie koszuli w spodniach" kłaść się na łóżko klepiąc przy tym ją "przyjaźnie po plecach" - Rudy generalnie po Borat2 chyba stracił możliwość być wybranym w dowolnej kampanii - ta scena pozostanie z nim na zawsze. I bardzo dobrze. Patrząc na RG przypominał mi się przez ostatnie 4 lata dowcip po czym poznać że prawnik kłamie? Otwierają mu się usta. - On chyba całkowicie zaprzedał się wszelkim łajdactwom PDT. Odejdzie (pewnie ułaskawiony tak na wszelki wypadek) w styczniu w niebyt.

Ameryka potrzebuje odnowy w obu partiach!!! To nie tak, że demokraci to skostniali boomersi a republikanie to tryskający energią i pomysłami na państwo państwowcy. Myślę, że dzisiaj w wyborach to tak serio przegrał Trump niż wygrał Biden. To takie nasz potencjalne wybory typu Tusk-Kaczyński. Wyborcy głosowaliby głównie przeciw niż za (pewni z wyjątkami - np katlia, którą podziwiam, że potrafi wykrzesać nieskrywaną wiarę, że JB ma co powiedzieć innego niż "I am not Donald Trump"). Dla demokratów te wybory to jednak chyba upokorzenie. JB prześlizgnie się ledwo ledwo a Senat będzie niebieski i do tego w House będą mieli chyba mniej krzeseł. W warunkach Covid-19 taki wynik? Sorry to bardzo słabo. Cliton w 1992 wygrał z "Ekonomia głupcze". Obama  pomysłem na obamacare. PDT chciał czynić America Great Again i możemy się śmiać lub nie ale mur jednoczył wyborców i pokazywał symbolicznie na czym mu będzie zależeć. A o JB chyba jedynie zapamiętamy z kampani: "Will you shut up man". A Republikanie? Jak wspomniałeś im otrząsnąć się będzie prościej, przejdą do "totalnej" opozycji i będą czekać a zemsta smakuje najlepiej na zimno. Na 100% potrzeba im nowego lidera, na 100% potrzeba powrotu do republikańskich wartości: promocji pracowitości i zaradności a nie tylko faktu posiadania broni, wożenia flagi i noszenia kapelusza. Która z partii pierwsza się otrząśnie z tego marazmu i wyjdzie z nowymi pomysłami (Nowy New deal) i zauroczy Amerykan ta ma szansę pchnąć ten kraj mocno do przodu, ma szanse wybory wygrywać większością typu 450-100 i ma na serio (a nie pozornie) uczynić ten kraj great again.

Osobiście się cieszę bo planuję proces naturalizacyjny w ciągu 3 lat. Cieszę się, że nie będą miał certyfikatu z podpisem PDT. Pewnie będzie to PJB chcociaż nadal żywię nadzieję (nie abym oczekiwał śmierci ale oczekuję, że może jakiś "step down" po 2 latach i 1 dniu np.) będzie to podpis PKH

Edytowane przez mcpear
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, mcpear said:

Myślę, że dzisiaj w wyborach to tak serio przegrał Trump niż wygrał Biden.

Tez sie z tym zgadzam. 

 

18 minutes ago, mcpear said:

(pewni z wyjątkami - np katlia, którą podziwiam, że potrafi wykrzesać nieskrywaną wiarę, że JB ma co powiedzieć innego niż "I am not Donald Trump").

Tu musze sie bronic... nie glosowalam na Biden'a w czasie primaries, it TYLKO glosuje na niego bo to jest Dem ktory nie jest trump'em :) A reszte co JB ma do powiedzenia i tak slyszelismy dawno temu od Obamy. Dla mnie Biden to stary bialy facet. Jest ich zdecydowanie za duzo w rzadzie i nie tylko po stronie Republikanow. 

Tez bede z zainteresowaniem sledzila przyszlosc polityczna KH. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, katlia said:

Tu musze sie bronic... nie glosowalam na Biden'a w czasie primaries, it TYLKO glosuje na niego bo to jest Dem ktory nie jest trump'em :) A reszte co JB ma do powiedzenia i tak slyszelismy dawno temu od Obamy. Dla mnie Biden to stary bialy facet. Jest ich zdecydowanie za duzo w rzadzie i nie tylko po stronie Republikanow. 

To nie był w żadnym wypadku atak. Pamiętam tylko jak naigrawałem się z Bidena (nazywając go "tym drugim starszym panem") i mówiłem, że poza "I am not Donald Trump" nie ma nic specjalnego do powiedzenia to odpowiedziałaś mi, że "wbrew pozorom ten starszy Pan ma coś do powiedzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...