Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, rzecze1 said:

No Floryda jest dla Demokratów stracona. Tak jak pisaliśmy kilka dni temu, wzrost poparcia dla Trumpa wśród Latynosów się najwyraźniej zmaterializował. Ale Północ żadną miarą nie wyglada dla Bidena zle, w każdym bądź razie lepiej niż dla Clinton o tej samej porze, nawet Ohio jest dalej w grze.

Ostatnio zwycięzcą wyborów, który przegrał Florydę był Bill Clinton w 1992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, rzecze1 said:

Myśle, ze to może być po części PTSD liberałów z 2016 roku... bo cyfry na razie na to nie wskazują. Oczywiście, ci którzy się spodziewali „a blue wave” mogą się czuć rozczarowani... ale do paniki to ja nie widzę jak na razie wielu powodów.

Ohio sie wlasnie zaweza, tak samo NC, TX juz czerwony, FL juz mocno czerwona. Nie wiem gdzie Ty te cyfry nie wskazujace na Trumpa widzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokraci nie oczekiwali ze wygraja Floryde. Jak narazie Biden wygral we wszystkich stanach w ktorych "mial" wygrac.  

Ja sie chwale, bo moj stan wlasnie wyslal nowego Demokrate do US Senate. Cory Gardner - wielki trumper - is bye bye. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, katlia said:

Demokraci nie oczekiwali ze wygraja Floryde. Jak narazie Biden wygral we wszystkich stanach w ktorych "mial" wygrac.  

Zgadzam się. Demokraci, jak na tą chwilę, nie maja aż tak wielu powodów do paniki jakby to się wydawało. Myślę, że mniej niż w 2016. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, katlia said:

Demokraci nie oczekiwali ze wygraja Floryde. Jak narazie Biden wygral we wszystkich stanach w ktorych "mial" wygrac.  

Nie wiem czego oczekiwali Demokraci, ale widze czego oczekiwaly modele. Jak sie wprowadza to co sie dzieje na mape [1] to z poczatkowego 89:11 dla Bidena robi sie nagle 50:50. A przy dodatkowym stanie na Midwest flipnietym przez Dona, to juz jest wogole po ptokach.

[1] https://projects.fivethirtyeight.com/trump-biden-election-map

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Xarthisius said:

Nie wiem czego oczekiwali Demokraci, ale widze czego oczekiwaly modele. Jak sie wprowadza to co sie dzieje na mape [1] to z poczatkowego 89:11 dla Bidena robi sie nagle 50:50. A przy dodatkowym stanie flipnietym przez Dona, to juz jest wogole po ptokach.

[1] https://projects.fivethirtyeight.com/trump-biden-election-map

Ktory stan jest flipniety przez Dona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse, odds, na pewno się już przesunęły, także u buchmacherow, ale tego akurat oczekiwałem. Demokraci są zazwyczaj w sondażach przeszacowani, przynajmniej w ostatnich latach.

And as a side note - Amerykanie naprawdę wiedzą jak zrobić show... i dotyczy to także wyborów. Wszędzie na świecie są exit polls, parę sekund, i po zabawie... A tu się ciągnie i ciągnie godzinami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...