Skocz do zawartości

Recommended Posts

11 godzin temu, andyopole napisał:

Na moje napewno. Podać numer? Tylko dużo proszę! 

w prywatnej wiadomosci podaj :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13 godzin temu, Labs92 napisał:

Czy z konta walutowego $ w Polsce bez problemow wysle dolary na amerykanskie konto?

A zdajesz sobie sprawę jak wyglądają międzynarodowe przelewy ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez problemu do pewnej kwoty. Tylko koszty (zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie - chyba, że zaznaczy się opcję, że tylko jedna strona płaci za transfer - wtedy ona płaci całość) są wysokie. Warto sprawdzić, czy nie opłaca się bardziej wysłać np Western Union.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Zuza007 napisał:

Bez problemu do pewnej kwoty. Tylko koszty (zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie - chyba, że zaznaczy się opcję, że tylko jedna strona płaci za transfer - wtedy ona płaci całość) są wysokie. Warto sprawdzić, czy nie opłaca się bardziej wysłać np Western Union.

Albo Xoomem / Tranferwise.... (ktos rozsadny poza krajami 5-ego swiata i scamerami w ogole jeszcze uzywa WU ? )

Tylko wspomniane serwisy pewnie beda chcialy wysylac zlotowki - zeby zarobic na kursie wymiany.

Edytowane przez kzielu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

Albo Xoomem / Tranferwise.... (ktos rozsadny poza krajami 5-ego swiata i scamerami w ogole jeszcze uzywa WU ? )

Tylko wspomniane serwisy pewnie beda chcialy wysylac zlotowki - zeby zarobic na kursie wymiany.

Godzinę temu, aniala napisał:

Ja polecam Transferwise!

Ja mam konto walutowe w ING w dolarach i tam mi powiedzieli, że dowolną kwotę na konto w USA mogę przelać i opłata to 40zł.

Czy lepiej transferwise, czy już nie kombinować i załatwić sprawe przez cinkciarza i wyslać z konta walutowego

Edytowane przez Labs92

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz wejść na transferwise, wpisać kwotę do przelewu i od razu wyskoczy Ci, jaka będzie opłata. Ale rzeczywiście, jak zostało wcześniej wspomniane- nie wiem, czy można przesłać jedną walutę (ja przesyłałam tylko złotówki na dolary).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przelewalem właśnie z ing złotówki i zapłaciłem 40zl prowizji. Kurs wymiany byl usredniony I porównywalny z PayPal. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz