Skocz do zawartości

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, grape napisał:

NOA1 przyszlo dwa dni temu! Uff... Status sprawy bedziesz mogla sprawdzic jak dostaniesz Biometrics letter, w nim bedzie nowy Case Number. Ten z NOA1 jest bezuzyteczny :P

Aha.. No ja musiałam wysłać biometrics card razem z petycja, bo jestem za granicą. Teraz nie wiem czy mi jeszcze coś wyślą :P numer do śledzenia sprawy by się przydał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BBerry napisał:

" CASE RECEIVED

On Sept, 2016, we received your Form CRI-89, Petition to Remove Conditions of Permanent Resident Status Received, Receipt Number Wxxxxx, and sent you the receipt notice that describes how we will process your case. Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your receipt notice by Oct, 2016, please call Customer Service at 1-800-375-5283. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address. "

Jak dla mnie to znaczy, ze to oni otrzymali pakiet dokumentow, a nie ze zostal on doreczony Tobie. Co masz na mysli piszac "u mnie bylo napisane, ze otrzymalam dokumenty co dalej robic"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, ilon said:

Jak dla mnie to znaczy, ze to oni otrzymali pakiet dokumentow, a nie ze zostal on doreczony Tobie. Co masz na mysli piszac "u mnie bylo napisane, ze otrzymalam dokumenty co dalej robic"? 

Chodzilo mi o ta czesc " ...and (we) sent you the receipt notice that describes how we will process your case. Please follow the instructions in the notice. "

Chyba takie instrukcje ze musze teraz czekac. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/9/2017 at 1:17 AM, agatenka said:

Ale to nie chodzi o to jak ty wysłałaś tylko jak oni wysyłają w drugą stronę. Po przewertowaniu całego internetu szukając pocieszenia niestety widać że karty giną częściej niż powinny. 

Wyslalam moje dokumenty do nich, jak dostali moje dokumenty, to przyszla mi karteczka powrotna z tego adresu, ze dokumenty otrzymali tego i tego dnia. Musieli to tez podpisac. Juz lepiej sie waznych dokumentow nie da wyslac, zeby miec pewnosc ze otrzymali. Zaplacilam troszke ale warto. Poza tym w powyzszym poscie wkleilam co jest na ich stronie napisane: ze otrzymali moje dokumenty. Jest ok :D

Edytowane przez BBerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Myslalem, ze takie cuda sie nie zdarzaja, ze nie trzeba isc na interview w zwiazku z forma I-751 (chodzily pogloski, ze ktos tak mial, ale brzmialo to dla mnie jak wiara, ze widziano Yeti - w kazdym razie kazdy ze znajomych musial sie tlumaczyc). Uwazalem tak, az do niedzieli poltora tygodnia temu, gdy zona dostala smsa, ze jej sprawa zostala zaakceptowana i zlecono produkcje karty. I wczoraj otrzymala nowiutka, 10-cio letnia:) Bez zadnego interview, w mniej niz 1 rok, choc nawet daty Vermont Center (processing time) pokazuja inne, niz to co my zlozylismy. Jako, ze w miedzyczasie przeprowadzilismy sie z NY do IA, to sadzilem, ze przeniosa jej sprawe z VT do CA, a tu sie okazalo, ze do konca VT to robil (adres zmienilismy w mniej niz 10 dni od przeprowadzki). Czasami USCIS potrafi milo czlowieka zaskoczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marwin napisał:

Myslalem, ze takie cuda sie nie zdarzaja, ze nie trzeba isc na interview w zwiazku z forma I-751 (chodzily pogloski, ze ktos tak mial, ale brzmialo to dla mnie jak wiara, ze widziano Yeti - w kazdym razie kazdy ze znajomych musial sie tlumaczyc). Uwazalem tak, az do niedzieli poltora tygodnia temu, gdy zona dostala smsa, ze jej sprawa zostala zaakceptowana i zlecono produkcje karty. I wczoraj otrzymala nowiutka, 10-cio letnia:) Bez zadnego interview, w mniej niz 1 rok, choc nawet daty Vermont Center (processing time) pokazuja inne, niz to co my zlozylismy. Jako, ze w miedzyczasie przeprowadzilismy sie z NY do IA, to sadzilem, ze przeniosa jej sprawe z VT do CA, a tu sie okazalo, ze do konca VT to robil (adres zmienilismy w mniej niz 10 dni od przeprowadzki). Czasami USCIS potrafi milo czlowieka zaskoczyc:)

Gratulacje.  :) kiedy zlozyliscie papiery? Ja wciąż czekam od lipca. :p Też jestem w Vermont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marwin napisał:

Myslalem, ze takie cuda sie nie zdarzaja, ze nie trzeba isc na interview w zwiazku z forma I-751 (chodzily pogloski, ze ktos tak mial, ale brzmialo to dla mnie jak wiara, ze widziano Yeti - w kazdym razie kazdy ze znajomych musial sie tlumaczyc). Uwazalem tak, az do niedzieli poltora tygodnia temu, gdy zona dostala smsa, ze jej sprawa zostala zaakceptowana i zlecono produkcje karty. I wczoraj otrzymala nowiutka, 10-cio letnia:) Bez zadnego interview, w mniej niz 1 rok, choc nawet daty Vermont Center (processing time) pokazuja inne, niz to co my zlozylismy. Jako, ze w miedzyczasie przeprowadzilismy sie z NY do IA, to sadzilem, ze przeniosa jej sprawe z VT do CA, a tu sie okazalo, ze do konca VT to robil (adres zmienilismy w mniej niz 10 dni od przeprowadzki). Czasami USCIS potrafi milo czlowieka zaskoczyc:)

Nie zdarzaja w ogole czy nie zdarzaja teraz ? Bo zdarzaly sie regularnie, zdecydowanie czesciej I-751 byly akceptowane bez interview niz wymagaly interview. Np. ja nie mialem interview, dostalem info po 2 miesiacach ze petycja zaakceptowana - z tym ze to bylo pare ladnych lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Roelka napisał:

Gratulacje.  :) kiedy zlozyliscie papiery? Ja wciąż czekam od lipca. :p Też jestem w Vermont. 

Sadze, ze w pierwszym/drugim tygodniu czerwca zeszlego roku. W glowie naszej utkwilo, ze w czerwcu bedzie rok, ale jakos szczegolnie sie nie spinalismy kiedy dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...