Skocz do zawartości

Zwiedzanie Wschodniego Wybrzeża USA


mati1897

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Patipitts napisał:

 Same samoloty też są „inne niż wszystkie” i malutkie, fikuśne. No podobało mi się :D 

Zdecydowanie sa inne - regularnie im sie sklada podwozie - tak srednio co pare miesiecy - ale spoko, nie ma co sie martwic, latanie to najbezpieczniej sposob podrozy itd  ;-) 

 a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 minut temu, kzielu napisał:

Zdecydowanie sa inne - regularnie im sie sklada podwozie - tak srednio co pare miesiecy - ale spoko, nie ma co sie martwic, latanie to najbezpieczniej sposob podrozy itd  ;-) 

 a

Ojoooj co to sie stanęło :o Eh, dobrze zes mi wczesniej nie pokazał tego filmiku. Przynajmniej mam miłe wspomnienia :D a tak to bym pewnie w domu została :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patipitts napisał:

Juz miałam pisać co tak psioczycie na tego Frontiera ale mi sie z Porterem pomyliło :p leciałam z nimi raz do Toronto i spowrotem i było bardzo ciekawie, pierwszy raz (i jedyny w sumie, nie licząc powrotu) leciałam wtedy bombardierem Q400, do tego lądowaliśmy na lotnisku biznesowym Billy Bishop, bardzo kameralne, ulokowane na wysepce z przepięknymi widokami a do tego wyłazi sie praktycznie w downtown i od razu mozna zacząć zwiedzanie :) polecam jesli ktos planuje wycieczkę do Toronto wlasnie tą linię i te lotnisko. Same samoloty też są „inne niż wszystkie” i malutkie, fikuśne. No podobało mi się :D 

 

Uwielbiam Porter Airlines i uwielbiam lądowanie na Billy Bishop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Mój pierwszy kontakt ze Spirit Airlines byl wlasnie na trasie do LAS. To chyba ich specjalizacja.:D  Ale zadnych ekstra rozrywek nie bylo. Pamietam ze zlupili mnis za check in walizke.

A to ich wina żeś zapomniał się odprawić? Od 24h przed wylotem, jest możliwość by samemu zrobić check in, online.

You snooze, you lose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kzielu napisał:

Zdecydowanie sa inne - regularnie im sie sklada podwozie - tak srednio co pare miesiecy - ale spoko, nie ma co sie martwic, latanie to najbezpieczniej sposob podrozy itd  ;-) 

 a

"Zarąbiście" :o! Ja tym czymś będę lecieć do Wiednia za 2 tygodnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, haneczka019 napisał:

"Zarąbiście" :o! Ja tym czymś będę lecieć do Wiednia za 2 tygodnie... 

Bez paniki, poki co nikomu sie jeszcze nic nie stalo, w razie czego telefon i nagrywaj ladowanie - bedzie duzo like'ow jest puscisz na fb czy inny Instagram ;-) 

(generalnie to fakty podaje, nie jakies zmyslone historie ale specjalnie bym sie tym nie przejmowal - serio - nawet jak sie zlozy to nie jest to jakas straszna katastrofa poza tym ze lopaty smigla lataja w okolicy ;-) ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kzielu napisał:

Bez paniki, poki co nikomu sie jeszcze nic nie stalo, w razie czego telefon i nagrywaj ladowanie - bedzie duzo like'ow jest puscisz na fb czy inny Instagram ;-) 

(generalnie to fakty podaje, nie jakies zmyslone historie ale specjalnie bym sie tym nie przejmowal - serio - nawet jak sie zlozy to nie jest to jakas straszna katastrofa poza tym ze lopaty smigla lataja w okolicy ;-) ) 

 

W sumie ja to jakoś strasznie strachliwa nie jestem, jeśli chodzi o samoloty. Bardziej martwiłabym się (gdyby doszło do takiej sytuacji), że mój syn nie wsiądzie do następnego samolotu. Musiałabym go chyba uśpić (upicie nie wchodzi w rachubę, jeszcze jest nieletni :P). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...