Skocz do zawartości

Przeprowadzka do USA - czy jest sens?


ajlo19

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Sebol83 said:

A jestem z tych, ktorzy nie jada tam za pieniadzem ( choc licze na nie :P ) , ale za marzeniem - ktore wiem ze nie jest takie jak na filmach, ale chce sie przekonac. Mam w razie czego gdzie wrocic. Moze i jak sie uda, bedzie to mnie sporo kosztowalo ( przeprowadzka ) , ale wierzac w swoje umiejetnosci, wiem ze nie polegne od razu :)

 

 

 

Bardzo trzezwe i realistyczne podejscie. Good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ten wyjazd to na pewno opuszczenie strefy komfortu, ale takze bodziec (jesli nie kopniak) do rozwoju osobistego, nauki jezyka, przezwyciezenia lenistwa (nie ma mamusi), powod by byc dumnym z siebie i calej naszej rodziny za odwage i osiagniety do tej pory sukces.
Takie wartosci cenie ja. Wielokrotnie wspomniany tu przez was POWOD dla mnie to zdozycie nowego doswiadczenia, umiejetnosci, stawienie czola wyzwaniom. Mysle, ze dla mojego meza to rowniez wielki plus, bo w Polsce sie zatrzymal na cieplej nieskomplikowanej posadzie i sobie gnil, robiac tylko to co musial nic ponad. Nikt nas tu nie trzyma zawsze mozna wrocic lub wybrac jakis inny kraj do zamieszkania :)

Sent from my moto g(7) optimo maxx(XT1955DL) using Tapatalk

  • Like 2
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Roelka v.2 napisał:

Czy warto z Polski wyjeżdżać? Pewnie, ze tak, szczególnie w tych czasach. Tylko dlaczego ludzie chcą jechać do USA, ktore pod pewnymi względami jest jeszcze gorsze od Polski. Jesli Trump wygra wybory, to ta sytuacja sie dluuuuugo nie polepszy.

 

odbiegając od tematu, czemu z trumpem się nie polepszy? oglądając debaty i ogólnie zagłębiając się w temat wydaje mi się, że drugi kandydat bardziej dąży do zrobienia tego co pis w polsce.. 

Edytowane przez mvgda
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, mvgda said:

odbiegając od tematu, czemu z trumpem się nie polepszy? oglądając debaty i ogólnie zagłębiając się w temat wydaje mi się se drugi kandydat bardziej dąży do zrobienia tego co pis w polsce.. 

Oj, to nie rozumiesz planow tego drugiego kandydata :) 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, barnclose said:

Ten drugi kandydat chyba sam rowniez nie rozumie "swoich" planow :D

Jego plany sa raczej konserwatywne i juz sa realizowane w niektorych stanach. Tych bardziej niebieskich, oczywiscie. W duzej mierze to sa plany ktore widzielismy za wczesniejszych prezydentow, wlacznie z Obama. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, mvgda said:

odbiegając od tematu, czemu z trumpem się nie polepszy? oglądając debaty i ogólnie zagłębiając się w temat wydaje mi się, że drugi kandydat bardziej dąży do zrobienia tego co pis w polsce.. 

To chyba najbardziej kuriozalny wpis jaki widzialem na tym forum a to nielatwo osiagnac... 

Sprobuj (pomijajc 5 milionow innych rzeczy) przeanalizowac ostatnio nominacje do SCOTUS (i kim ta osoba jest) i porownaj ja do obecnej sytuacji w PL z interpretacja konstytucji... Moze jakies podobienstwo ? Czy nic nie swita ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, mvgda said:

odbiegając od tematu, czemu z trumpem się nie polepszy? oglądając debaty i ogólnie zagłębiając się w temat wydaje mi się, że drugi kandydat bardziej dąży do zrobienia tego co pis w polsce.. 

Powiedz, ze zartujesz.

Serio, ogladasz debaty, sledzisz social media (szczegolnie twitter'a Trumpa), widzisz jak rzad nie radzi sobie z COVIDem i dalej uwazasz ze Trump powinien zostac na stanowisku? Serio? SERIO?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...