Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, cclaudia napisał:

UPDATE: KCC odpisali że jest wszystko ok, dokumenty zatwierdzone i mamy czekać aż numer bedzie current (a jest na luty)... 

miałam ta sama sytuacje, mój nr był current w grudniu. Poczekajcie do 19 stycznia, jak zaproszenia nie będzie to piszcie znowu, najprawdopodniej ustawia was na początek marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 17.01.2020 o 23:06, Xarthisius napisał:

Zaproszenia na marzec beda wysylane w przyszlym tygodniu. Dostalas juz mail, ze dokumenty sa w porzadku. Cierpliwosci :)

Ok, to w takim razie chyba winne jest moje niezrozumienie :P To że numer jest current oznacza, że rozmowa ma być w tym miesiącu kiedy nr jest current czy w tym miesiącu zaczyna się procesowanie i wysyłanie zaproszeń? Wiem że w poprzednich wątkach padało to pytanie ale nie mogłam znalezc odpowiedzi (albo nie umiem szukac ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, cclaudia said:

Ok, to w takim razie chyba winne jest moje niezrozumienie :P To że numer jest current oznacza, że rozmowa ma być w tym miesiącu kiedy nr jest current czy w tym miesiącu zaczyna się procesowanie i wysyłanie zaproszeń? Wiem że w poprzednich wątkach padało to pytanie ale nie mogłam znalezc odpowiedzi (albo nie umiem szukac ;)).

W poprzednich latach tak bylo w wiekszosci przypadkow. Potem w polowie DV19 wprowadzili cyrk z wysylaniem dokumentow i od tego czasu nie moga sie wyrobic. Tak czy inaczej, jezeli numer jest ponizej cutoffu to znaczy, ze najwczesniej w danym miesiacu moze byc, a nie ze bedzie, rozpatrywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem przed chwilą maila z KCC DV mój numer jest current w marcu, i dostałem informację że wysłałem im niekompletne dokumenty...  i tak się zastanawiam o co chodzi, bo jestem singlem więc leciał bym tam sam,  wysłalem im skan paszportu, pełny akt urodzenia i zaświadczenie o niekaralności, wszytskie pliki nazwane zgodnie z przesłaną przez nich instrukcją, natomiast nie wykonywałem tłumaczeń tych dokuemntów a w treści mailaktórego mi przysłali jest taka informacja

"All documents not in English, or in the official language of the country in which the application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate. "

dostał ktoś z Was taką wiadomość? czy tłumaczyliście wysyłane dokumenty? o co może chodzić? Dziękuję za wszelkie rady 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mxgts said:

dostałem przed chwilą maila z KCC DV mój numer jest current w marcu, i dostałem informację że wysłałem im niekompletne dokumenty...  i tak się zastanawiam o co chodzi, bo jestem singlem więc leciał bym tam sam,  wysłalem im skan paszportu, pełny akt urodzenia i zaświadczenie o niekaralności, wszytskie pliki nazwane zgodnie z przesłaną przez nich instrukcją, natomiast nie wykonywałem tłumaczeń tych dokuemntów a w treści mailaktórego mi przysłali jest taka informacja

"All documents not in English, or in the official language of the country in which the application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate. "

dostał ktoś z Was taką wiadomość? czy tłumaczyliście wysyłane dokumenty? o co może chodzić? Dziękuję za wszelkie rady 

 

W ktorym miejscu jest napisane ze Twoje dokumenty sa niekompletne? Bo nic takiego nie ma we wklejonym fragmencie... To jest standardowa formulka. Raczej dostales zaproszenie na rozmowe.

@mxgts Mozesz przekleic calosc?

@cclaudia a u Ciebie Jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...