Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, cclaudia napisał:

Tak, juz dawno.

a kiedy wysłaliście dokumenty? ja wysłałam po 19 listopada a zaproszenie przyszło w grudniu kilka dni po ogłoszeniu biuletynu na styczeń. Wiec może poczekajcie do 19 stycznia a jeśli nie przyjdzie to kontaktujcie się z KCC. Pamietam jakiś komenatrz twojego autorstwa ze wasz numer może być na pograniczu luty/marzec wiec może przyjdzie wam zaproszenie po ogłoszeniu biuletynu w tym miesiącu na początek marca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mvgda napisał:

a kiedy wysłaliście dokumenty? ja wysłałam po 19 listopada a zaproszenie przyszło w grudniu kilka dni po ogłoszeniu biuletynu na styczeń. Wiec może poczekajcie do 19 stycznia a jeśli nie przyjdzie to kontaktujcie się z KCC. Pamietam jakiś komenatrz twojego autorstwa ze wasz numer może być na pograniczu luty/marzec wiec może przyjdzie wam zaproszenie po ogłoszeniu biuletynu w tym miesiącu na początek marca 

To byly tylko moje przewidywania, zgodnie z biuletynem to powinna byc polowa lutego. Napisaliśmy wczoraj do KCC czy czegos jeszcze od nas potrzebują :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...