Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 12.12.2019 o 14:21, Xarthisius napisał:

Z ambasady w WRW zaproszenia wysylaja zazwyczaj miedzy 16, a 19 danego miesiaca (pare dni po wyjsciu biuletynu). Sam proces zaklepywania wywiadow KCC przeprowadza na poczatku danego miesiaca. Jezeli Twoje dokumenty byly zatwierdzone dopiero w listopadzie, to po prostu nie zdazylas na grudzien. Poczekaj tydzien.

dziś przyszło zaproszenie, termin na początek lutego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 1/6/2020 at 10:02 AM, mvgda said:

Czy orientuje sie ktoś ile trwa rozmowa w ambasadzie? Wizytę mam na w godzinę 8:30 i zastanawiam się ile może to potrwać żeby wiedzieć na jaką godzinę mniej wiecej zarezerwować bilet powrotny. 

Co najmniej 2-3h a na twoim miejscu to bym wzięła baaaardzo duży zapas godzin bo nigdy nic nie wiadomo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucą kopertę. Ale jak żona jeszcze nie wleciała do USA to na razie ma tylko wizę imigracyjną (a nie zieloną kartę), która po wlocie wygeneruje dopiero zieloną kartę. Chyba, że żona wleciała i wróciła do Polski. Musi ona przekroczyć granicę aby wyrobienie zielonej karty się aktywowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Markoni napisał:

Hej wszystkim,

Wylosowaliśmy zielone karty - żona siedzi jeszcze w PL a ja juz w USA. Czy będę mógł odebrac jej karte, czy potrzebny jest jej podpis? Z tego co czytałem to po prostu USPS wrzuca kopertę do skrzynki...ale chcę się upewnic

Jak pisze mcpear, tak też będzie z numerem ssn, nikt nie wydrukuje karty jeśli nie wyleciało się na teren Stanów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...