Jump to content

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania

Recommended Posts

3 hours ago, pawelo1988 said:

Czesc @Xarthisius

Widzialem wczoraj wyrok, tez bralem udzial w tym pozwie ~ MohammedxPompeo

Niestety moj numer to 33k I nigdy nawet nie doczekalem sie emaila od KCC ze dokumenty sa ok...

Lokalizacja interview na moim wniosku to Warszawa a obecnie jestem w Meksyku...

I nie wiem szczerze mowiac co teraz zrobic w sensie czy nie pojechac teraz do PL... 

Pytanie tylko czy 4 tygodnie to odpowiedni czas zeby sprawdzic dokumenty przez KCC, umowic wizyte w ambasadzie I zrobic badania... nie mowiac jeszcze jak zinterpretuje ten wyrok department stanu w przyszlym tygodniu.

chyba jedyna moja nadzieja to to ze przedluza deadline do nastepnego roku, decyzja w tej sprawie 25.09

Jezeli jestes plaintiffem w tej sprawie, to nie pytaj co robic na forum, tylko prawnika, ktoremu zaplaciles kupe kasy. @mvgda miala juz wydana wize. Potrzebuje ja tylko odnowic.

• Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W sobote zostalem rezydentem USA. Trwalo to troche - wygrana, ban, pozew i oczekiwanie... ale udalo sie. Lecialem z Meksyku gdzie bylem 3 miesiace. Zero problemow z boardingiem, na miejscu w Chicago c

Opublikowano oficjalne dane na temat ilosci wydanych wiz za Pazdziernik 2020: Normalnie wklejam tabelke, ale teraz nie bede wyglupial... 1 wiza dla Polski...

Granica przekroczona, pieczątka wbita. Nie wiem jak to wyglada standardowo ale mnie zabrali do pomieszczenia gdzie czekali tez inni ludzie, po jakichś 20 minutach oddali paszport, poprosili o dokument

Posted Images

1 minute ago, mvgda said:

tak, widziałam, jestem ze sprawa na bieżąco ale wolałam się tym nie dzielić tym na forum póki nie brdzie pozytywnego odzewu od warszawy, bo po co robić sobie i innym nadzieje. Jestem dość sceptyczna po ich ostatnim nastawieniu 

Trzymam kciuki!

6 minut temu, Xarthisius napisał:

Trzymam kciuki!

na pewno dam znać co z tego wyjdzie jak tylko będę miała jakieś info, mail poszedł, dodatkowo moja siostra interweniowała w US wiec zobaczymy co z tego będzie 

• Like 2

12 minut temu, Xarthisius napisał:

Jezeli jestes plaintiffem w tej sprawie, to nie pytaj co robic na forum, tylko prawnika, ktoremu zaplaciles kupe kasy. @mvgda miala juz wydana wize. Potrzebuje ja tylko odnowic.

Dzieki, masz racje. 

A jeszcze jedno pytanie, kwestia ilu dni w polsce zrobic badania i szczepienia. Ile to zajmuje?

Dnia 6.09.2020 o 17:43, mvgda napisał:

w warszawie da się zrobić badania w jeden dzień

Mi dzis przyslali potwierdzenie ze jestem "ready to schedule". W weekend lece do PL. Chcociaz nadal nie wiem czy dostane wize - Schengen ban. 

Naszczescie dostalem prace w tym tygodniu nowa, zdalna w londynie... ale musze pracowac w ich godzinach tak wiec Meksyk nie za bardzo - chcociaz lepiej sie poczuje jak nie dostane GC ze musialem i tak wrocic z meksykanskiego raju :)

Jak przyjdzie 2NL, zaraz dzwonie o badania.

Edited by pawelo1988
dodalem extra info

"Ready to schedule" oznacza, że dokumenty są OK i że potencjalnie ambasada może Ciebie zaprosić na spotkanie, które jak wynika z linka podesłanego dziś przez @mvgda  nie zostanie zorganizowane na terenie ambasad w Schengen area aż do conajmniej 31 grudnia przez co wizy potencjalnie wylosowane w DV2020 zostaną nieprzyznane i nie zostaną wykorzystane.