Skocz do zawartości

Wyjazd z rodzicami


Spajderr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 godzin temu, Kuba_kuba napisał:

No chyba Cie porypalo :D

Jestem na 3 roku studiow inzynierskich, uczelnia stanowa, i do tej pory mam kredytu 5 k (w zasadzie 2.5 bo nastepne 2.5 jest na nastepny sem)

Zreszta, czemu wszyscy tutaj tak go zniechecacie? Sami siedzicie w usa lata i nie chcecie wracac, ale kazdy co sie pyta o przyjazd albo studia jest przez was odwodzony od pomyslu. Wydaje mi sie ze to po prostu zazdrosc ze rodak przyjedzie i skonczy studia, kiedy wy musicie ciezko pracowac i o studiach pomarzyc.

Dzięki Kuba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Spajderr napisał:

Dzięki Kuba 

 

Konkretnie za co te dzięki? Napisał bzdurę wyjęta z doopy. Znakomita większość forumowiczów i zdaje się 100% forumowiczów w tym konkretnym wątku dobrze zarabia, ma ukończone studia albo w Polsce albo w USA, albo jak ja, w obu krajach. Jak chcesz karmić się pierdołami by poczuć się lepiej to naturalnie twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Jackie said:

 

Konkretnie za co te dzięki? Napisał bzdurę wyjęta z doopy. Znakomita większość forumowiczów i zdaje się 100% forumowiczów w tym konkretnym wątku dobrze zarabia, ma ukończone studia albo w Polsce albo w USA, albo jak ja, w obu krajach. Jak chcesz karmić się pierdołami by poczuć się lepiej to naturalnie twoja sprawa.

Skoro wszyscy z was mu tak ameryke odradzaja, ze jest tak zle i nie warto. Po kiego c*uja to przyjechaliscie, """"""skonczyliscie studia"""""" i tu siedzicie? Po co? Tak zle, i skoro tak studia sa zle to po co je robilisice? Pakowac dupy i wracac do polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kuba_kuba napisał:

Skoro wszyscy z was mu tak ameryke odradzaja, ze jest tak zle i nie warto. Po kiego c*uja to przyjechaliscie, """"""skonczyliscie studia"""""" i tu siedzicie? Po co? Tak zle, i skoro tak studia sa zle to po co je robilisice? Pakowac dupy i wracac do polski

 

Nikt nie twiedzi że nie warto tu kończyć studiów. Nie warto gdy można za darmo gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2019 o 21:30, MeganMarkle napisał:

I co im radzisz? A da się tak w ogóle? Może sobie Amerykanin od tak studiować w PL?

 

Są studia dla zagraniczniaków. Trzeba doliczyć koszta utrzymania, ale i tak będzie taniej niż w USA. A jak masz rodzinę w Polsce u której można mieszkać i się stołować to wychodzi naprawdę b. tanio.

http://bwz.pk.edu.pl/bachelors-degree/

http://bwz.pk.edu.pl/masters-degree/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spajderr napisał:

 Myślałem również o wyjedzie do Kanady może ktoś się wypowie jak tam wyglądaja studia? 

Znacznie taniej. Roznica jest tak istotna ze coraz wiecej Amerykanow jedzie do Kanady na studia. Nawet placac ceny dla miedzynarodowych studentow wychodzi taniej dla Amerykanow, zwlaszcza na tych bardziej elitarnych uczelniach typu McGill, naprzyklad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...