Skocz do zawartości

Wyjazd z rodzicami


Spajderr

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.09.2019 o 11:02, Jackie napisał:

 

Dzieciak chce sprowadzać całą rodzinę do USA po to by tu studiować gdy ma opcje studiowania za darmo w  Polsce. Nie sądzę by wiele osób uznało że jest to sensowny plan. Nie chodzi o sam fakt studiowania, jak kogoś stać to niech sobie przyjedzie i studiuje, moc dla Polaków! ;) 

przeciez jemu ten pomysl wyleci z glowy za 3 tygodnie, tak samo jak setki innych nastolatkowych pomyslow....

sam kiedys chcialem byc....motorniczym w pociagu....dlugo mnie trzymalo....ojj dlugo...do dzis ciagnie mnie do pociagow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 godzin temu, ilya_ napisał:

sam kiedys chcialem byc....motorniczym w pociagu....dlugo mnie trzymalo....ojj dlugo...do dzis ciagnie mnie do pociagow....

Funny you should say that... :)

Niektórzy tu na forum wiedzą, ale po 10 latach "analitykowania" i "managerowania" w róznych departamentach, zrobiłem w zeszłym roku zwrot o 180 stopni... i teraz prowadzę pociągi :) Co prawda do tego rodzaju transportu nigdy mnie specjalnie nie ciągnęło, bardziej do lotnictwa, ale tak się poukładało, ze zacząłem pracowac w firmie kolejowej... i teraz po ostatniej zmianie - o ile się spodziewałem, ze będzie to tylko "praca"  i ze wreszcie trzeba będzie "dorosnąc" - okazało się, ze dalej się świetnie "bawię"...

Takze polecam kazdemu, nigdy nie jest za pózno :)  Zwłaszcza, ze płaca tez ok, a z tego co widzę to takze w USA nie najgorzej, średnia w Amtraku to 90K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.09.2019 o 14:41, Jackie napisał:

 

Konkretnie za co te dzięki? Napisał bzdurę wyjęta z doopy. Znakomita większość forumowiczów i zdaje się 100% forumowiczów w tym konkretnym wątku dobrze zarabia, ma ukończone studia albo w Polsce albo w USA, albo jak ja, w obu krajach. Jak chcesz karmić się pierdołami by poczuć się lepiej to naturalnie twoja sprawa.

To może ty coś napiszesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...