Skocz do zawartości

ANULOWANIE WIZY B1/b2 NA LOTNISKU


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mara3 napisał:

tak, otrzymaalam taka kartke. W takim razie dlaczego przyznaja promese wizowa a nastepnie ja odbieraja bez naszej wiedzy?? Czy jednak Konsulat nie ma nic wspolnego z anulowaniem promesy a robi to USA i dowiadujemy sie o tym dopiero na lotnisku?  

Był kiedyś przypadek na forum że Konsulat kogoś poinformował że wiza została anulowana.

Teraz są Nasze domysły, idź do Konsulatu i Ci powiedzą za co i kto anulowal wizę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, ilon napisał:

W sumie racja. Ale wciaz. To ze sobie na instagramie polubie milion memow, to co oni sie tam z tego dowiedza :D 

Na luzie - maja algorytm analizujacy co kto lubi wiec sie dowiedza calkiem sporo... To nawet nie jest zadna tajemnica - fb tak robil od dawna probujac wyczaic polityczne tendencje uzytkownikow i dostosowac do nich to co pokazuje w feedzie. Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ilon napisał:

U mnie to by sie pewnie dowiedzieli, ze mam problemy psychiczne i naduzywam alkoholu ;) 

Jakies linki do artykulow co mozna poczytac cos na ten temat? 

Temat jest obszerny. Pewnie słyszałaś o Cambridge Analytica i mikrotargetingu wyborców? Pamiętam, że bodajże profesor David Carroll wywalczył w oparciu o GDPR albo FOIA dane o tym jak jest klasyfikowany przez fb.

Poza Cambridge Analytica i jej klonami jest jeszcze Palantir (ten od Petera Thiela), który ma podpisane z federal gov liczne kontrakty na oprogramowanie do surveilance w oparciu o social media. Ten software wykorzystywany jest m.in. do lokalizacji kandydatów kto jest undocumented i trzeba do niego wysłać ICE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andyopole napisał:

Nie wiem kto im płaci, ale to napewno są Amerykanie.... Kiedyś tam, trafiłem babkę, ktora się pochwaliła  że też jest z Oregon.

A to nie wiem. Nie wszyscy chyba jednak? Na bank mialem do czynienia z tymi z niderlandzkim akcentem, a w UK, co prawda w ograniczonym zakresie, ci ktorzy mnie obslugiwali to byli lokalsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mara3 napisał:

hmm.. w takim razie to straszne, ze nie infrrmuja ludzi o anulowaniu wizy!!! Kupujemy bilety lotnicze, rezerwujemy noclegi itp na darmo... strata czasu, nerwów a przede wszystkim pieniędzy! 

No wiesz, straszne-niestraszne. Jesli dochodza do przekonania, ze ktos ich zwodzil, z usmiechem klamal im w oczy, probowal wykorzystac system, to prawdopodobnie gdyby mogli to ukaraliby kogos takiego w duzo, duzo ostrzejszy sposob niz tylko poprzez nieinformowanie o anulowaniu wizy....

To od Ciebie teraz bedzie zalezec dowiedzenie sie co sie stalo, i - jesli uwazaja Cie za taka osobe - "odkrecenie" sprawy. Jesli jednak maja racje, a biorac pod uwage "lekkomyslne ogloszenie o prace" o ktorym pisalas... wydaje sie to nawet nam tu na forum co najmniej prawdopodobne... to masz pozamiatane na lata, i zadnej podstawy do skarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...