Skocz do zawartości

ANULOWANIE WIZY B1/b2 NA LOTNISKU


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, rzecze1 napisał:

A to nie wiem. Nie wszyscy chyba jednak? Na bank mialem do czynienia z tymi z niderlandzkim akcentem, a w UK, co prawda w ograniczonym zakresie, ci ktorzy mnie obslugiwali to byli lokalsi.

 

To samo w moim przypadku. Po angielsku mówią bezbłędnie (mówię o Holendrach), ale lekki akcent jest zawsze do wychwycenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, mara3 napisał:

hmm.. w takim razie to straszne, ze nie infrrmuja ludzi o anulowaniu wizy!!! Kupujemy bilety lotnicze, rezerwujemy noclegi itp na darmo... strata czasu, nerwów a przede wszystkim pieniędzy! 

 

Niestety, ale niewpuszczenie turysty do jakiegokolwiek kraju z jakichkolwiek powodów jest codziennym zjawiskiem na całym świecie. Ubezpieczenie turystyczne nie zwróci czasu i nerwów, ale przynajmniej pieniądze się odzyska :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jackie napisał:

 

To samo w moim przypadku. Po angielsku mówią bezbłędnie (mówię o Holendrach), ale lekki akcent jest zawsze do wychwycenia.

Dokladnie tak. Holendrzy, jak i takze wszyscy Skandynawowie, zazwyczaj swietnie mowia po angielsku. Nie to co poludniowcy, wschodnioeuropejczycy, czy juz nie wspominajac o Niemcach czy Francuzach... ale akcent zazwyczaj da sie wychwycic, zwlaszcza jak ktos mial wczesniej kontakt.

Jednego Amerykanina na tej zaszlej juz dzis kontroli Delty w AMS raz mialem na pewno, ale reszta to byli moim zdaniem miejscowi, zwlaszacza, ze czesc z nich pozniej skanowala boarding passes zyczac milej podrozy tak jak najzwyklejsi gate agents......

Zatem moze po prostu jest mieszanka staffu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

Interesująca nazwa ;)

https://www.vice.com/en_us/article/qvgjj3/you-have-blood-on-your-hands-jewish-protesters-call-for-palantir-to-drop-its-ice-contract

Cytuj

The case management system also tracks license plates and lets law enforcement agencies monitor people’s social media activity, text messages, and call logs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kzielu napisał:

Na luzie - maja algorytm analizujacy co kto lubi wiec sie dowiedza calkiem sporo... To nawet nie jest zadna tajemnica - fb tak robil od dawna probujac wyczaic polityczne tendencje uzytkownikow i dostosowac do nich to co pokazuje w feedzie. Serio.

Ja przegladajac sam news feed na fejsie jestem w stanie powiedziec, kto ma jakie poglady polityczne, religijne, rodzinne nawet sprawy nie analizujac. Ludzie wrzycaja dosłownie wszystko, od kawy jaka lubia pic i gdzie o której porze dnia do rozwodow, narodzin i zdrad. Czasem az szczeka opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pelasia napisał:

Ja przegladajac sam news feed na fejsie jestem w stanie powiedziec, kto ma jakie poglady polityczne, religijne, rodzinne nawet sprawy nie analizujac. Ludzie wrzycaja dosłownie wszystko, od kawy jaka lubia pic i gdzie o której porze dnia do rozwodow, narodzin i zdrad. Czasem az szczeka opada.

Oczywiste. Z automatami chodzi o to zeby to robić na hurtową skalę, grubo poza możliwościami przerobowymi homo sapiens, i najlepiej aktualizując wszystko na bieżąco, żeby widac było czy poglądy się zmieniły czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pelasia napisał:

Ja przegladajac sam news feed na fejsie jestem w stanie powiedziec, kto ma jakie poglady polityczne, religijne, rodzinne nawet sprawy nie analizujac. Ludzie wrzycaja dosłownie wszystko, od kawy jaka lubia pic i gdzie o której porze dnia do rozwodow, narodzin i zdrad. Czasem az szczeka opada.

a dlaczego sczeka opada ? Czy ktos ma inne poglady polityczne niz Twoje ? Czy moze ktos pije akurat kawe, ktorej Ty nie lubisz  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilya_ napisał:

a dlaczego sczeka opada ? Czy ktos ma inne poglady polityczne niz Twoje ? Czy moze ktos pije akurat kawe, ktorej Ty nie lubisz  ?

chyba chodzi jej o fakt ze ludzie czesto pisza O WSZYSTKIM wlacznie o osobistych szczegolach. Szczeka opada bo ludzie sami stracili sens co jest prywatne a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...