Skocz do zawartości

Koronawirus a Loteria Wizowa


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Jackie said:

 

No tak, ale czy są w ogóle loty z UK do USA które lądują rano? Na fejsie to każdy gada głupoty. Choć niezależnie od tego czy jest to prawda czy nie, loophole istnieje.

Nie ma. Każdy wczorajszy (co startował z UK w czwartek) lądował przed deadlinem. Ale były już dzisiejsze ranne (czasu UK - piątek rano), co startowały rano z UK na które boarding powinien odbywać się z uwzględnieniem bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, Jackie napisał:

 

No tak, ale czy są w ogóle loty z UK do USA które lądują rano? Na fejsie to każdy gada głupoty. Choć niezależnie od tego czy jest to prawda czy nie, loophole istnieje.

No fakt, najwczesniej chyba kolo poludnia EDT, zatem raczej bujda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mcpear napisał:

Nie ma. Każdy wczorajszy (co startował z UK w czwartek) lądował przed deadlinem. Ale były już dzisiejsze ranne (czasu UK - piątek rano), co startowały rano z UK na które boarding powinien odbywać się z uwzględnieniem bana.

 

25 minut temu, rzecze1 napisał:

Zaczął się dziś o 00:01 (noc z czwartku na piątek). Jeśli ktoś przyleciał dziś, to ban rzeczywiście obszedł. Wszystko odbyło się na wariata, w najblizszym czasie byc moze takie loopholes zaczną zatykac.

Czy ja ma cos z glowa:

Sec. 5.  Effective Date.  This proclamation is effective at 11:59 p.m. eastern daylight time on March 13, 2020.  This proclamation does not apply to persons aboard a flight scheduled to arrive in the United States that departed prior to 11:59 p.m. eastern daylight time on March 13, 2020.

wg mnie w tej chwili jest 12:23pm EDT 13 maja i do 11:59pm jeszcze ponad 11 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, vlade napisał:

 

Czy ja ma cos z glowa:

Sec. 5.  Effective Date.  This proclamation is effective at 11:59 p.m. eastern daylight time on March 13, 2020.  This proclamation does not apply to persons aboard a flight scheduled to arrive in the United States that departed prior to 11:59 p.m. eastern daylight time on March 13, 2020.

wg mnie w tej chwili jest 12:23pm EDT 13 maja i do 11:59pm jeszcze ponad 11 godzin.

Hmmm... To dlaczego ja bylem przekonany, ze to byla noc z czwartku na piatek?....  My bad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mcpear napisał:

My bad as well - Ja myślałem, że ten ban wszedł dzisiejszej nocy a nie jutrzejszej.

Musiala byc gdzies podana taka (dez-) informacja... Jestem przekonany ze gdzies to czytalem, bo ta noc z czwartku na piatek utknela mi w glowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rzecze1 napisał:

Musiala byc gdzies podana taka (dez-) informacja... Jestem przekonany ze gdzies to czytalem, bo ta noc z czwartku na piatek utknela mi w glowie...

No jak to gdzie, Trump uzyl bardzo jednoznacznego terminu "The new rules will go into effect Friday at midnight".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/13/2020 at 7:17 AM, Jackie said:

Po fejsie krążą już opowieści ludzi którzy przylecieli z UK. Ponoć jak kupisz osobny bilet który zaczyna się w UK to żadnej kwarantanny nie ma.

Loophole o ile istniał już się skończył. UK i Irlandia zbanowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...