Skocz do zawartości

Koronawirus a Loteria Wizowa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Sanitizer i mydło jest wykupione, owszem ale reszta normalnie.

Dobrze wiedziec :) Slyszalam - nie mam pojecia czy to prawda - ze milionerzy i miliarderzy ktorzy maja domy wakacyjne w Aspen,  Vail i Telluride (super eksklusywne rejony narciarskie) wysylaja sluzbe z gor do Denver, i tu wykupuja prowianty zeby ich domy byly apocalypse-ready. ;) I ludzie sie dziwia ze Bernie wygral w Colorado....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, katlia napisał:

Dobrze wiedziec :) Slyszalam - nie mam pojecia czy to prawda - ze milionerzy i miliarderzy ktorzy maja domy wakacyjne w Aspen,  Vail i Telluride (super eksklusywne rejony narciarskie) wysylaja sluzbe z gor do Denver, i tu wykupuja prowianty zeby ich domy byly apocalypse-ready. ;) I ludzie sie dziwia ze Bernie wygral w Colorado....

Mysle, ze prawda. Bo jakbym byl miliarderem, tez bym tak robil :)

Berlusconi uciekl z Wloch do swojej willi we francuskiej Prowansji, inni zrobia podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jak wylosowaliście zieloną kartę to aby wyjechać do USA aby ją aktywować musicie wpierw wyjechać na 15+ dni do UK (albo innego nie zakazanego kraju) po czym macie prawo wjechać do USA. problem będzie jeśli ten kraj "15 dniowej kwarantanny" podczas tych 15 dni zostanie zbanowany, wówczas musicie szukać innego "kraju kwarantanny" na kolejne 15 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MP2018 napisał:

No to zaczyna się robić. ..... ciekawie ....

No wlasnie i tego sie obawiałam! 

 

1 minutę temu, mcpear napisał:

Teoretycznie jak wylosowaliście zieloną kartę to aby wyjechać do USA aby ją aktywować musicie wpierw wyjechać na 15+ dni do UK (albo innego nie zakazanego kraju) po czym macie prawo wjechać do USA. problem będzie jeśli ten kraj "15 dniowej kwarantanny" podczas tych 15 dni zostanie zbanowany, wówczas musicie szukać innego "kraju kwarantanny" na kolejne 15 dni.

My mamy dopiero rozmowę 25 marca, więc pytanie czy w ogóle do niej dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, katlia napisał:

Serio? Macie papier toaletowy? Bo u nas trudno dostac! (Niektore sklepy zaczely rationing, i nie zartuje) I nigdzie nie ma hand sanitizer i wipes... 

Katlia zrob sobie wycieczke do mine, bylam w sklepie pare dni temu i półki TP wypełnione po brzegi. Hand sanitizera nie znajdziesz ale TP i wipes były. :D

A tak przy okazji, ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym TP? Przecież wirus ci dupy nie atakuje. Chusteczki do nosa rozumiem, ręczniki papierowe też rozumiem ale TP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...