Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, mcpear said:

A LOT potwierdził ci, że pozwolą ci koty zabrać na pokład?

Dziekuje ze pytasz. :) Udalo sie tez miejsce kotom zarezerwować. Dodatkowa oplata wyniosla tylko okolo 450$. Tanio, szczególnie porównując do jednej firmy specjalizującej sie w transporcie zwierząt ktora wycenila usługę na prawie 5000$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Orientuje się ktos czy LOT sprzedaje wszystkie siedzenia, czy robia tak zeby byla wolna przestrzen miedzy pasazerami? Lufthansa tak robi i powiem szczerze super sie lecialo z calym rządem siedzeń dla siebie. :p 

Jeszcze jedno pytanko - pierwszy raz lece z Chicago. Ma ktos jakies wskazowki co do lotniska? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, andyopole said:

Oddaj honory polskiej fladze na piatym terminalu. Osobiscie nie lubie tego lotniska. Ale fajnie spotkac Polaka, ktory pracuje w obsludze lotniska, prawie zawsze trafie.

:p

Za bardzo sie chyba na ten lot cieszylam, bo mam za swoje. Wlasnie dostalam maila, ze lot anulowany lol.

Wisze teraz na telefonie i bede probowac dostac sie na najblizszy lot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze ustrzelilam :)  23  ale u mnie bylo tez prosciej bo z JFK lataja prawie codziennie

https://www.gov.pl/web/usa/powrot-do-polski-samolotami-pll-lot

3 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

:p

Za bardzo sie chyba na ten lot cieszylam, bo mam za swoje. Wlasnie dostalam maila, ze lot anulowany lol.

Wisze teraz na telefonie i bede probowac dostac sie na najblizszy lot.

Nie mozesz zmienic przez emaila - nie mialas mozliwosci wyboru daty? Sprobuj tez messenger na fb - dosc szybko odpisuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, agatenka said:

Ja dobrze ustrzelilam :)  23  ale u mnie bylo tez prosciej bo z JFK lataja prawie codziennie

https://www.gov.pl/web/usa/powrot-do-polski-samolotami-pll-lot

Nie mozesz zmienic przez emaila - nie mialas mozliwosci wyboru daty? Sprobuj tez messenger na fb - dosc szybko odpisuja

Musialam przez telefon bo inaczej nie da rady wpisac zwierzat do rezerwacji. :)

Ale poszlo w miare bez problemu. Powiedziano mi, ze moj nowy lot jest juz "potwierdzony", wiec mam nadzieje ze obedzie sie bez niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że jak nam odwołano nam lot LOTu to mąż zadzwonił i wszystko odbyło się bez problemów, połączył się błyskawicznie, zmieniono nam daty i wsio.

Dziś za to wisiał na telefonie z Deltą przez godzinę chyba wrzeszcząc do słuchawki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

Musialam przez telefon bo inaczej nie da rady wpisac zwierzat do rezerwacji. :)

Ale poszlo w miare bez problemu. Powiedziano mi, ze moj nowy lot jest juz "potwierdzony", wiec mam nadzieje ze obedzie sie bez niespodzianek.

No tak, nie pomyślałam o kotach. Bardzo sie ciesze ze sie wszystko udalo zalatwic. 

Teraz mozemy sie zaczac pakowac ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...